Drama za Hrvate: Portugal slavio u Splitu, ali Vatreni ostaju u elitnom razredu

Hrvatska je povela rano, Kovačić se raspucao, Juranović bio sjajan, Livi kao mačka hvatao sve lopte, ali je jedna koja je na kraju iskliznula iz ruku Hrvate poslala pognutih glava s Poljuda

Nema danas komentara o stadionu? Neznaš kaj je gore, ružan Maksimir, ili oranica na Poljudu.

VL
Avatar GeniKameni
GeniKameni
23:19 17.11.2020.

Pun mi je k**ac vise... ovih poraza od Portugala! Drugi njihov gol, cista ruka! Treci gol, ahhh... da bas jedan od najpouzdanijih onako ispusti loptu! Ono sto je Juranovic promasio, to se pogadja zatvorenih ociju... Ronaldo od 10 slobodnih udaraca u prosjeku jednom posalje loptu u okvir gola, i to se moralo dogoditi bas protiv Hrvatske?! A iskljucenje Roga je direktna posljedica Daliceve jos defanzivnije igre koju je naredio za drugo poluvrijeme... Portugalci su dobri ali ne pobijediti ih niti jednom u sad vec 7-8 utakmica, to je na granici sazaljenja. Kako stvari idu, reprezentacija bi mogla oboriti Cilicev rekord protiv Djokovica...

VL
SS
sokac sa drave
22:54 17.11.2020.

Najbolji igrac Skoric toliko lopti skinio sa glavom i ocistio nogom iz sesnaesterca.Mrzioci Kovacica nemaju srece jer da jos nije bilo Pasalica i Vlasica bio bi jos bolji.Koja je to vec data prilika Pasalicu da nesto pokaze i uvjek nista.Vlasic je nakon nekoliko sprintova u prvom poluvremenu crknio visak sala se upalio.Lovren je kriv za treci gol jer je golmanu namjestio most umjesto da ga je zagradio kod hvatanja lopte.Kada igras protiv Ronalda i dobijes prvi karton moras u drugom poluvremenu biti zamjenjen jer slijedi brzo drugi zuti sto se je Rogu i desilo.Inace Rog u tim defanzivnim prljavim rabotam je veoma dobar.

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
22:41 17.11.2020.

Dalićeva taktika mogla bi se patentirati pod nazivom: "porazom do uspjeha"

VL
MU
multimaniak2020
22:48 17.11.2020.

Sramota koja se pamti. Nismo u stanju dobiti niti jednu utakmicu protiv pravog protivnika... sreca da nas je francuska spasila na kraju

VL
Avatar dzambo
dzambo
22:33 17.11.2020.

Ko bi rekao da na pocetku ove lige nacija ove god. da ce mo dobit samo jednu tekmu od 6 tekmi...i da ce bit toliko vecih poraza i puno golova primljenih....

VL
ZO
zoca
22:52 17.11.2020.

rastjerao si sve napadace Mandzukica,Kalinica,Petkovica izgubio sve tekme poslije svjetskog sa impresivnom gol razlikom razotkrio si sve i vise se tesko iza bilo cega sakriti..Rakitic prerano zavrsio i njemu si ubio volju da igra..mislim da su igraci na potezu

VL
RI
rikavac
22:35 17.11.2020.

Dalić je počeo gubiti konce ideš na pobjedu igraš bez napadača??? Neznam logiku tu.

VL
Avatar Joejordan
Joejordan
22:34 17.11.2020.

Ovo je bilo za očekivati odma početkom 2gog poluvremena su se povukli u obranu i onda dobiješ crveni i 2 gola u nekoliko minuta,to je ta samoubilački taktika Dalica,e moj Dalicu doviđenja.

VL
Avatar MK3
MK3
20:29 17.11.2020.

Ajmo Vatreni - zaboravite što je bilo, sve što treba za pobjedu je u vama!

VL
MA
matkopeic
22:39 17.11.2020.

Na Poljudskoj gmajni poniženi od Portugala. Kukavički sastav, bez pravog napadača.

23:35 17.11.2020.

Znaci Trecu godinu zaredom ostajemo u A kao topovsko meso i gubimo poene...

VL
Joejordan
22:02 17.11.2020.

I komentator na engleskom se pita zašto Hrvatska u drugom djelu se povlači i dozvoljava Portugalu toliku slobodu,e to je ta gubitnika taktika sad upravo radi toga gubimo.

VL
MU
22:46 17.11.2020.

Sramota

VL
23:02 17.11.2020.

Do kad Perišić? Svaka njemu čast na pruženom za repku, ali ne pamtim njegovu zadnju dobru partiju.

VL
VL
????
22:55 17.11.2020.

Na kraju nas pokrao sudac, drugi portugalski gol nakon ruke, a prije trećega kad je ispala lopta Livakoviću je Lovren dobio džonom u nogu prije nego je Portugalac iščupao loptu.

VL
VL
????
23:20 17.11.2020.

Zapravo jedino kaj treba, ne znam kako to postići, je koncentracija pogotovo u zadnjim minutama poluvremena ili utakmice, imali bi barem 3 boda više da to popravimo. Do sada smo inače s 2 zabijena gola rijetko gubili a sad ne možemo pobijediti ni kad zabijemo 3 u gostima, kao kod Turske.