Povijesni poraz Rijeke! Dinamo na Rujevici zabio sedam komada, Armada se povukla, Cosmi je bivši
Riječani su protiv modrih pred domaćom publikom na završetku jesenskog dijela prvenstva upisali jedan od najgorih rezultata u svojoj povijesti. Bilo je svega - čak četiri pogotka u prvog poluvremenu, reakcije navijača, crveni karton Bušnje nakon nepunih deset minuta u igri i nevjerica u očima domaćina.
Komentari 42
Gledam utakmicu i kao navijač Dinama i uživam
Zasto svaka utakmica Dinama zavrsi normalno, a zasto svaka utakmica hajduka zavrsi maltene saketanjem kako na terenu tako divljastvom na tribini
Ajmo Dinamo ,zamrznite tovare na -6 bodova.
Bravo Oršići !!! Pokaži onom klošaru Livaji kako se to radi !!!!
I ono Ajduk bi da bude prvak ..
Rutinski prvaci HNL:a. Hajduk ce biti prvak najranije 2034 godine.
Rapsodija u plavom!!!!!
Pa gdje su igrači Rijeke? Vidim samo Labrovića i onog Cosmija kako divlja sa klupe.
Opet Oršić!!! Bravo majstore!!!
Maksimirski masakr loptom! ( Odavno ne vidjeh ovoliku nadmoć.)
Dinamo,bravo. Rijeka, .....ne znam što bih napisao.
prošlo 5 min. od kraja, a gore još piše 1 - 7 ; )
Moglo je biti i 10, da Dinamo nije stao u 70-toj minuti. Čak kao da su se ljutili na Emrelija što je zabio golove...
Ajmo Ante Ajmo Dinamo
Da, eto, tako je to kada igrači igraju na svojim pozicijama (osim Ljubičića). No, isto tako čini se jasno zašto Čačić nije igrao tako u LP, obrana je u ovoj postavi malo propusna, ne vraćaju se dovoljno igrači iz veznog reda... Ivanušec s pravom nije pozvan u reprezentaciju, Oršić najviše daje na krilu... Ajde da sad vidimo koga će Čačić ubaciti u drugom poluvremenu, bilo bi suludo da bez veze riskira ozljede reprezentativaca. Uz to Rijeka je poprilično loša, neagresivna...
Pa ti moj Miškovicu vjeruj držaču kaputa.
Cosmi nije kriv sto ima lose igrace. Nemozes ti rasprodati sve kvalitetno i traziti rezultate.
Mislim da je 3:0...
Dobronamjerni savjet: Riječani, dajte otkaz onome talijanskom šarlatanu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
...ajmooo dečki, naši plavi lavovi, prije odmora odigrati pravu tekmu, za punu prezentaciju šampiona... neka oni koji se nadaju, shvate koliko smo daleko ispred... volim te dinamooo...