Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ČAK DEVET GOLOVA
Povratak na članak

Povijesni poraz Rijeke! Dinamo na Rujevici zabio sedam komada, Armada se povukla, Cosmi je bivši

Riječani su protiv modrih pred domaćom publikom na završetku jesenskog dijela prvenstva upisali jedan od najgorih rezultata u svojoj povijesti. Bilo je svega - čak četiri pogotka u prvog poluvremenu, reakcije navijača, crveni karton Bušnje nakon nepunih deset minuta u igri i nevjerica u očima domaćina.

Komentari 42

FR
freeshooter
17:25 13.11.2022.

...ajmooo dečki, naši plavi lavovi, prije odmora odigrati pravu tekmu, za punu prezentaciju šampiona... neka oni koji se nadaju, shvate koliko smo daleko ispred... volim te dinamooo...

VL
BJ
bjmaro
18:17 13.11.2022.

Gledam utakmicu i kao navijač Dinama i uživam

VL
IN
Ineboimorejeplavo
19:07 13.11.2022.

Zasto svaka utakmica Dinama zavrsi normalno, a zasto svaka utakmica hajduka zavrsi maltene saketanjem kako na terenu tako divljastvom na tribini

VL
KA
kažemja
17:38 13.11.2022.

Ajmo Dinamo ,zamrznite tovare na -6 bodova.

VL
KA
kažemja
17:44 13.11.2022.

Bravo Oršići !!! Pokaži onom klošaru Livaji kako se to radi !!!!

VL
ZO
Zonasumraka4
19:20 13.11.2022.

I ono Ajduk bi da bude prvak ..

VL
DU
Deleted user
18:34 13.11.2022.

Rutinski prvaci HNL:a. Hajduk ce biti prvak najranije 2034 godine.

VL
KA
kažemja
18:44 13.11.2022.

Rapsodija u plavom!!!!!

VL
DU
Deleted user
18:26 13.11.2022.

Pa gdje su igrači Rijeke? Vidim samo Labrovića i onog Cosmija kako divlja sa klupe.

VL
KA
kažemja
18:20 13.11.2022.

Opet Oršić!!! Bravo majstore!!!

VL
DU
Deleted user
19:27 13.11.2022.

Maksimirski masakr loptom! ( Odavno ne vidjeh ovoliku nadmoć.)

VL
DU
Deleted user
19:28 13.11.2022.

Dinamo,bravo. Rijeka, .....ne znam što bih napisao.

VL
NO
Noštromo
19:26 13.11.2022.

prošlo 5 min. od kraja, a gore još piše 1 - 7 ; )

VL
ST
stefj
19:21 13.11.2022.

Moglo je biti i 10, da Dinamo nije stao u 70-toj minuti. Čak kao da su se ljutili na Emrelija što je zabio golove...

VL
IN
Ineboimorejeplavo
18:30 13.11.2022.

Ajmo Ante Ajmo Dinamo

VL
ST
stefj
18:24 13.11.2022.

Da, eto, tako je to kada igrači igraju na svojim pozicijama (osim Ljubičića). No, isto tako čini se jasno zašto Čačić nije igrao tako u LP, obrana je u ovoj postavi malo propusna, ne vraćaju se dovoljno igrači iz veznog reda... Ivanušec s pravom nije pozvan u reprezentaciju, Oršić najviše daje na krilu... Ajde da sad vidimo koga će Čačić ubaciti u drugom poluvremenu, bilo bi suludo da bez veze riskira ozljede reprezentativaca. Uz to Rijeka je poprilično loša, neagresivna...

VL
Avatar southman
southman
19:01 13.11.2022.

Pa ti moj Miškovicu vjeruj držaču kaputa.

VL
DU
Deleted user
19:28 13.11.2022.

Cosmi nije kriv sto ima lose igrace. Nemozes ti rasprodati sve kvalitetno i traziti rezultate.

VL
DU
Deleted user
17:59 13.11.2022.

Mislim da je 3:0...

VL
DU
Deleted user
19:29 13.11.2022.

Dobronamjerni savjet: Riječani, dajte otkaz onome talijanskom šarlatanu.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.