Dramatični derbi na Maksimiru na kraju završio podijelom bodova
Tekstualni prijenos mogli ste pratitit na portalu Večernjeg lista
Komentari 15
Piše Novi list koliko igrača Dinama danas, je igralo nekad za Rijeku. A i Nevistic bivsi vratar Rijeke je na klupi Dinama.
Što sada kažu večernjakova piskarala koja od Kovačevića i Bobana proglašavaju čudotvorcima, čim je sa suprotne strane i malo posloženija momčad odmah nema niti igre niti bilo kakve ideje. Što bi bilo da je protivnik malo bolja ekipa?
Hm da, još jedan pokazatelj da Kovačević ne zna pripremiti i voditi utakmicu. Opet mehaničke zamjene, opet se ne prati što se dešava na terenu... Dinamo osim gola nije napravio ništa u 1. poluvremenu, čak niti 3 suvisla dodavanja, samo duge lopte. Rijeka puno bolja u 2. poluvremenu, tako se radi priprema 2. poluvremena, reakcija na ono što se događa na terenu... Uglavnom, Dinamo loš i nije zaslužio pobjedu, suđenje loše, VAR više izvan funkcije nego što radi itd. I dalje vidimo da Dinamo ima iste probleme kao na početku i čim dođe malo bolja ekipa, vidi se da to nije to. Još k tome RIjeka bez najboljih igrača. Vidi se da i ako ekipa nije ona koju su definirale ozljede i odlasci, to izgleda dosta lošije.
Penal. Pao Beljo.
Nije zavrsilo podjelom bodova vec CISTOM KRADJOM Rijeke.
Ima li Hajduk šanse...? A o "atomskom Dinamu" "ja si mišljah svoje", rekao bi Ivica Kičmanović....
Navijač sam dinama, ali ovo nije bio jedanaesterac. Ovakvih duela bude stotinu i ne sude se.
Sad ce se Ajdukovci opet malo nadat tituli
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ova mi HNK Rijeka nije jasna.... Izgubi doma od Osijeka ,a danas skoro pobijedi Dinama u Zagrebu. Usponi i padovi.