Bez Ronalda nije bilo Messiju odgovora: Barcelona nadigrala Juve i slavila u Torinu

Alvaro Morata je triput tresao mrežu Barcelone, ali sva tri pogotka su mu opravdano poništena
28. listopada 2020. u 22:54 0 komentara 3350 prikaza
Lionel Messi
Pogledajte galeriju 1/4

U najzanimljivijem dvoboju 2. kolu Lige prvaka nogometaši Barcelone su u Torinu pobijedili Juventus s 2:0. Tako su barem malo umanjili žal zbog poraza u El Classicu prošlog vikenda.

Boris Becker PROGLASIO BANKROT Krah velike zvijezde: Zarađivao hrpu novca, a sada ga možete angažirati za samo 300 kuna!

I Barcelona i Juventus su u Torinu izveli okrnjene sastave, a najviše je kod domaćina nedostajao zaraženi Cristiano Ronaldo. Katalonci su bolje započeli dvoboj, Griezmann je već u 3. minuti pogodio vratnicu, a u 14. minuti su i poveli nakon što je udarac Francuza Dembela s 20 metara zakačio Chiesu i promijenio smjer.

Potom je čak dvaput VAR poništio golove Moratte, a priliku utakmice je propustio Dembele u 35. minuti, kada je njegov udarac prema vratima zaustavio Bonucci. U drugom dijelu igrao se vrlo loš nogomet, za razliku od sjajnog prvog poluvremena.

U 55. minuti Moratti je VAR zbog zaleđa poništio i treći gol na ovoj utakmici, a u 85. minuti branič domaćih Demiral je dobio crveni karton. U 90. minuti Bernadeschi ruši Fatija, a Messi iz kaznenog udarca postavlja konačnih 2:0.

U drugoj utakmici ove skupine Ferencvaros i Dinamo Kijev su u Budimpešti igrali 2:2, a Ukrajinci su prokockali vodstvo od 2:0.

PSG je slavio u gostima kod Istanbul Basaksehira s 2:0.

PSG je skupo platio pobjedu (2-0) kod debitanta iz Turske jer se u 20. minuti ozlijedila brazilska zvijezda Neymar, koji se tako priključio dugoj listi ozlijeđenih igrača Parižana na kojoj su Marco Verratti, Mauro Icardi, Leandro Paredes, Julian Draxler i Juan Bernat. Prema prvim neprovjerenim informacijama u pitanju je aduktor lijeve noge.

Nakon neizvjesnog prvog dijela u drugom se "ukazao" crnoputi Talijan Moise Kean, te golovima u 64. i 79. minuti, oba puta nadodavanje Mbappea, spasio PSG neugodnosti.

Turci su čak imali i bolje prilike, ali je briljirao vratar francuske momčadi Navas. U drugoj utakmici ove skupine Manchester United je s uvjerljivih 5:0 na Old Traffordu porazio RB Leipzig pogocima Greenwooda (21), Rashforda (76, 78, 90+2) i Martiala (86).

Nogometaši Chelseaja slavili su u susretu 2. kola E skupine Lige prvaka kod Krasnodara s 4:0. Londončani su u 14. minuti mogli povesti, ali je Jorginho iz kaznenog udarca pogodio lijevu vratnicu.

Khabib Nurmagomedov OTAC MU PREMINUO Ne želi 'uzeti' 30 milijuna eura zbog obećanja koje je dao majci!

Ipak, u 37. minuti engleska ekipa je povela nakon što je Callum Hudson Odoi udarcem po sredini vrata postigao gol, a u 76. minuti dosuđen je i drugi penal za Chelsea, kojeg je Timo Werner pretvorio u gol za 2-0. Samo četiri minute kasnije Marokanac Ziyech je iskoristio dodavanje Wernera za potvrdu pobjede londonske pobjede, a konačnih 4:0 postavio je Christian Pulisic u 90. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za Chelsea do 71. minute.

U drugoj utakmici ove skupine Sevilla je kod kuće svladala Rennes s 1:0, a Ivan Rakitić je za domaće ušao u 76. minuti.

U skupini F U Dortmundu je Borussia Dortmund pobijedila Zenit s 2:0 golovima Sancha i Haalanda. Ruski sastav je držao 0:0 sve do 78. minute, kada je Sancho iz penala postigao prvi gol, a Norvežanin je pogodio u sudačkoj nadoknadi.

Dejan Lovren je odigrao cijelu utakmicu za Zenit. U drugoj utakmici Clubb Brugges i Lazio su odigrali 1:1.

Ako se slažeš s nama da će večeras pasti kiša golova, Germania ima ponudu za tebe. Pregledaj ovdje.

Ministarstvo uprave, kojem je na čelu Ivan Malenica, pripremilo je odgovor Boži Petrovu koji potpisuje Vlada