Dinamo u 89. minuti srušio Slaven! Gojak ušao i zabio

Dinamo je u 15. kolu HNL-a slavio u Koprivnici protiv Slaven Belupa s 1:0.

Bila je to slaba partija Dinama, no tri boda su upisana. Modri su tako iskoristili kikseve svojih pratitelja koji su izgubili u ovom kolu pa Dinamo sada ima 10 bodova više od Osijeka i 12 od Rijeke i Hajduka.

Slaven Belupo - Dinamo
1/19

Dinamo je bio bolja momčad, no Belupo se 88 minuta dobro branio. No, minutu prije kraja Rrahmani je ubacio na drugu vratnicu, a Gojak glavom pogodio za pobjedu. Trener Dinama Mario Cvitanović napadača Dinama u igru je uveo samo dvije minute ranije kada je igru napustio Nikola Moro.

U slaboj utakmici Dinamo je izgubio samo dva udarca u okvir, ali je na kraju i to bilo dovoljno za pobjedu protiv domaćina kojem je cilj bio danas ne izgubiti.

Napomenimo i da se Soudani ozlijedio pa je u 42. minuti napustio igru. Osjetio je zatezanje u zadnjoj loži i sam je tražio zamjenu, a umjesto njega je ušao Ante Ćorić.

Prva HNL - 15. kolo
Slaven Belupo - Dinamo 0:1 (Gojak 89)
Lokomotiva - Rijeka    1:0 (Capan 16)

Odigrano u petak i subotu:
Inter - Osijek         3:1 (Dalić 31, Mazalović 45+2-11m, Rak 78 / Boban 80)
Cibalia - Istra 1961   1:4 (Kordić 55 / Ofosu 5, Gotal 12, 52-11m, Kitarovski 23)
Hajduk - Rudeš         2:3 (Borja Lopez 15, Ohandza 21 / Entrena 61, 88, Budimir 69)