Autori: Vecernji.hr, Hina
INTER U TEŠKOJ SITUACIJI

Dinamo minimalno slavio protiv najlošije momčadi lige

01.07.2020. u 20:48

U susretu 32. kola Prve HNL Dinamo je očekivano osvojio tri boda u Zaprešiću porazivši 'fenjeraša' Inter sa 1:0.

Međutim, "modri" su pružili još jednu blijedu partiju, a pitanje pobjednika razriješio je gol Marija Ćužea u 61. minuti kojem je to bio debitantski pogodak za prvu momčad Dinama.

Nakon slabih pola sata bez previše uzbuđenja, prvu priliku imao je Dinamo u 35. minuti. Oršić se sjurio prema golu i zabio, ali je suđeno zaleđe.

Samo tri minute kasnije domaćin je imao veliku priliku, no Zagorac je odlično reagirao ispred Mamuta.

Dinamo je poveo u 61. minuti golom Maria Ćuže na asistenciju Mislava Oršića. Deset minuta kasnije Gojak je umalo zabio za 2:0, no pogodio je okvir gola.

Bila je to prva Dinamova pobjeda nakon dva remija bez golova, dok je Inter upisao već 11. uzastopni poraz.

Večeras se još sastaju Osijek i Rijeka.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 76 boda, Lokomotiva je druga sa 57 bodova, Hajduk ima 54, Osijek 53, a Rijeka 52 boda. Gorica je šesta sa 46 bodova. Zadnja dva mjesta drže Istra 1961 sa 23 i Inter sa 17 bodova.