Autori: Hina, Marko Pavić
LOVREN IGRAO

City nanio Liverpoolu prvi poraz i vratio se u borbu za naslov!

03.01.2019. u 22:53

U velikom derbiju 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na svom stadionu svladao Liverpool sa 2:1 (1:0) i tkao smanjio zaostatak na vrhu ljestvice na četiri boda. Redsima je to prvi poraz ove sezone u Premierligi.

City je poveo u 40. minuti preko Aguera koji se u petercu Liverpoola odlično okrenuo i pored Lovrena snažnim udarcem zatresao mrežu. Gosti su poravnali u 64. minuti golom Firmina, no pobjedu domaćima osigurao je  Sane vrlo preciznim udarcem u 72. minuti.

Lovren
1/9

Hrvatski branič Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za Liverpool, ali nije to bila partija za pamćenje.

Vodeći Liverpool ostao je na 54 boda, a branitelj naslova City je vratio na drugu poziciju sa 50, dok je treći Tottenham sa 48.