Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 125
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OČEKUJE SE ŽESTOKA KAZNA
Povratak na članak

Užasne scene u Portugalu, igrače Hajduka gađali stolicama

Nevjerojatne i mučne scene dogodile su se poslije dvoboja, navijači su potpuno poludjeli i gađali Hajdukove nogometaše.

Komentari 12

ZG
Zeljko Grabar
23:31 10.08.2022.

Nesportsko podnosenje poraza istog tipa navijaca kakva je i Torcida, samo kad oni napadaju igrace i autobus Dinama onda je to temperamentno a u Portugalu je uzasno. Uzasna je bila ponova ptrotehnicka predstava navijaca Hajduka a na kraju su se mogli zarliti sa huliganima iz Portugala jer se radi o istoj stoci.

VL
AT
ATG
23:03 10.08.2022.

Zaboravili ste spomenuti događaje prije utakmice? Male splitske tiće?

VL
ZA
zagi101
00:07 11.08.2022.

bude noćas još tamburanja po glavama Torcide, prije tekme se pravili frajerima napavši obične ljude a sad kmeče jer su dobili batina

VL
XA
xaron
21:43 10.08.2022.

Ovi Portigalci su gori i od nas.

VL
KL
Klavocin
07:03 11.08.2022.

Kmećavci su noć prije napali lokale pune žena i male djece, tako su hrabri, a sad odjednom kad su se muškarci digli kme, kme. Lalić i ekipa i za to imaju odgovor, ali kmećavci su se opet pokazali da ne poštuju ni jedan zakon navijača

VL
DU
Deleted user
21:51 10.08.2022.

Pa to upoce nije sto Slobodna pise. Slobodna veli da su Hajdukovci napali Portugalce i polomili stolice na stadionu.

VL
Avatar Asterix
Asterix
21:48 10.08.2022.

Trebali su svoje gađati.

VL
PU
Pukovnik
21:44 10.08.2022.

Nisu li ove budale prve radili nered u Portugalu?

VL
Avatar zapadna turska
zapadna turska
07:43 11.08.2022.

portugalci su mislili da se tako izražava dobrodošlica jer su splićani noć prije demolirali kafiće i razbijali sve oko sebe stolicama pa su im uvzratili ljubav na isti način

VL
TR
Trnjan
21:48 10.08.2022.

Kmeee,kmeee...

VL
KA
kažemja
21:31 10.08.2022.

Ovi su male bebe za Torcidu.Tako će Španjolci dobiti po tamburi kad izbace Hajduk.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.