Naslovnica Sport Rukomet

Uvjerljiv poraz Nexea

Bio je ovo četvrti nastup Našićana u Europskoj ligi nakon kojega su ostali na dva osvojena boda
01. prosinca 2020. u 22:16 0 komentara 178 prikaza
Nexe i Motor Zaporožje sastali se u 8. kolu SEHA lige

Rukometaši našićkog Nexea u susretu 5. kola skupine C Europske lige kao domaćini su izgubili od njemačkog Magdeburga s 24:32 (8:15).

Luka Modrić DRAMATIČNO U GRUPI B Real je u slobodnom padu: Izgubio je u Ukrajini i sada opasno visi kolo prije kraja!

Bio je ovo četvrti nastup Našićana u Europskoj ligi nakon kojega su ostali na dva osvojena boda, dok je Magdeburg u svom također četvrtom nastupu ostvario i treću pobjedu te stigao na čelo ljestvice sa šest bodova.

Gosti iz Njemačke vrlo su se brzo rezultatski odvojili, do poluvremena ostvarili prednost od sedam razlike, a u nastavku samo održavali.

Najefikasniji u sastavu Nexea bio je Janko Kević sa sedam golova, četiri je dodao Halil Jaganjac, dok su za Magedburg po pet golova postigli hrvatski reprezentativac Željko Musa i Lukas Mertens.

Zoran Mamić DVA PUTA U SMRTNOJ OPASNOSTI Život Zorana Mamića visio o koncu, tu nesreću preživi tek jedna od tisuću osoba

Ova dva suparnika ponovno će se sastati već za tjedan dana u Magdeburgu.