VIDEO Dalić: Protiv Paname smo favoriti i moramo se tako postaviti. Nemamo dilema oko sastava
- Moramo biti bolji nego što smo bili prošlu utakmicu i popraviti stvari koje nisu bile dobre, posebno defenzivno. Mučili smo se da zabijemo, a lako smo primali. To je prvo što moramo popraviti. Protivnik je dobar, pokretljiv iza lopte i odgovoran, a onda ima opasne kontre. Moramo se postaviti kao favoriti jer to i jesmo.
Komentari 18
Vjerujem u HR repku.
Nadam se da u njegovoj glavi nema dileme da su Livaković, Sučić i Baturina naši najvažniji, najbolji i najkorisniji igrači u najboljoj formi te da neće izostaviti posljednju dvojicu nabrojanih iz početnog sastava te da će igrati na svojim prirodnim pozicijama kako bi mogli dati svoj maksimum, a ne na nekim nepostojećim krilima kako bi ustupili svoje mjesto nekima koji imaju veće privilegije poput Vlašića, Kramarića, ... koji se onda ni tamo ne mogu sastati s loptom.
4-2-3-1
Povijest se ponavlja..nakon bronce u Francuskoj,Hrvatska nije prošla skupinu ,jer su morali igrati sveci..Šuker,Asanovic,Jarni,Štima...nakon bronce u Kataru,Hrvatska neće proći skupinu,jer moraju igrati Bogovi,Modric,Perišic,Kramarić,Kovačić...nadam se da nisam u pravu
Dalić djeluje umorno , do sada je napravio lavovski posao možda se radi samo o prolaznoj krizi ili se ne može više nositi s određenim politikama HNL a može biti bilo što
Bravo Daliču,...toliko skromnosti,..a još nisi ušao na teren,,...
Vjerojatno još traži mogući sastav,pozicije tko Ce tko igrati itd....opet ce nam prodavat priče o srebru iz Rusije i zaslužnima, uigravat ce se ekipa iz 2018 za 2028.... nista se novo nece dogoditi neovisno o rezultatima prvog kruga, Modrica ce konobar nagovoriti da ostane kao i naravno Dalica...koji bez Modrica ne može funkcionirati
Vi "favoriti"? Panama i Gana su prejake za Vas. Imate jednu od najgorih obrana.
Svaka čast mladim snagama, ali protiv Engleske se baš i nisu proslavili. Ako ne računamo jedanaesterac, primili su tri gola, a mogli su ih primiti i trideset. Nemoguće da su za baš za sve krivi Modrić i Perišić. Musa se vuče po terenu i ne radi nikakav pritisak na zadnju liniju, Sučić trči kao muha bez glave i svi ga prolaze, Baturina je teška rupa kojeg svi uvijek izvozaju, Vušković ne zna da se na poluvremenu mijenjaju strane, Gvardiol se boji svoje sjene, Šutalo je aktivan poput korner zastavice, Stanišić je priheftan uz aut liniju...ekipa je potpuno neuigrana, i to nema veze sa stručnim stožerom, jednostavno nova generacija ima manjak talenta za timsku igru. A i psihološki su jako slabi. Netko mora na terenu uvoditi red, Modrić to više ne može, ali ne može ni nitko od ovih novih.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vjerujem u HR repku.