U Interu sigurno žale: Samir Toplak odveo Varaždin do ostanka u HNL-u!

1/4
10.07.2020.
u 21:58

Utakmicom domaće Gorice i gostujućeg Varaždina otvoreno je 34. kolo Prve HNL.

Pobijedila je gostujuća momčad 1:0, čime su osigurali ostanak jer imaju devet bodova više (33) od Istre (24) i bolju međusobnu gol-razliku.

Utakmica je bila poprilično mirna s time da je Gorica bila malo bolja, ali nedovoljno da zabije pogodak u prvom poluvremenu

Varaždin je igrao oprezno iako se nije povukao ispred svojih vrata, a sve im se vratilo u 76. minuti kada je Domagoj Drožđek zabio iz jedanaesterca pogodak vrijedan ostanka u ligi.

Mogla je Gorica izjednačiti u 82., ali sudac Župan je nakon VAR-a promijenio svoju odluku i poništio penal koji je po prvotnoj odluci izborio Ndiaye

Pred kraj utakmice krenulo je i skandiranje gostujućem strategu Samiru Toplaku na sjajnom uspjehu. Potpuno zasluženo.