Objavljeno vijesti danas: 8
turnir u pau
Povratak na članak

Hrvatska na nevjerojatan način ispustila pobjedu nad Srbijom!

Minutu i pol prije kraja Hrvatska je vodila 82:78 i imala napad za završetak priče, no sve što je mogla, napravila je pogrešno i ispustila pobjedu.

Komentari 25

BG
BGTurkiye
20:35 09.08.2014.

Upravo se vratio sa plaze. Prekrasan dan na hrvatskom moru. Moram priznat da me nasmijaju iskompleksirani komentari istocnih divljaka (bez mora i bez buducnosti) koji svršavaju na neki sretni nezasluzeni rezultat na tamo nekom priptemnom turniru nad tradicionalno smotanom hrvatskom košarkaškom reprezentacijom. I to vam najiskrenije pišem

17:40 09.08.2014.

Zašto naslov mora glasit "Srbija na poluvrijeme s prednošću od 5 koševa nad Hrvatskom", a ne npr. "Hrvatska na poluvremenu zaostaje 5 koševa za Srbijom"? Jesu li ovo hrvatske novine ili srpske? Koja reprezentacija nas ovdje zanima?

VL
LI
ličkimerkel
19:26 09.08.2014.

Ovo je već postala klasika.Znam da je pripremna i ne bi trebala biti važna pobjeda nego uigravanje za prvenstvo,ali ovakvi porazi bole i psihološki utječe jako na igrače.Ne znam razočaran sam nadam se da će ih ovaj poraz razbjesnit a ne pokopat.

20:02 09.08.2014.

Sad ćemo opet pričati kako je tekma nevažna, pripremna, a dobićemo po nosu i na prvenstvu, po ko zna koji put, ako se susretnemo.

VL
KO
KonstantinZac
09:17 10.08.2014.

Cak i u sportu vrli balkanski povjesnicari sjete se Rima, Turaka, Pape, Konstantina i za cudo jedno sve ,,znaju" o njima. Cudo jedno je nacionalizam koji cak i tupoglave radikale tjera da se obrazuju i uce povijest.

VL
LU
lugar962
23:24 09.08.2014.

a kad ste vi to pobedili srbiju u kosarci?

23:09 09.08.2014.

e baš mi drago jer nisu Srbi toliko opterećeni koliko Hrvati Neki dan je pisalo kako je mogući protivnik hr.nogometnih klubova beogradski Partizan. Eto od svih klubova , vi zapeli za srpski klub, jadno.

VL
Avatar franioprvi
franioprvi
20:51 09.08.2014.

Ma pustili im namjerno , kad bude ono pravo bit ce druga prica.

VL
OU
oma-u-vugla
19:59 09.08.2014.

Na tekmama Srbija-Hrvatska treba gledati samo poslednji minut. Ostalo je nezanimljivo. Pozdrav od roditelja iz Beograda.