Tottenham izludio domaćina polukontrama i razbio ga u pola sata

Heung-min Son zabio je četiri pogotka
20. rujna 2020. u 16:31 0 komentara 181 prikaza
Son Heung-min
Pogledajte galeriju 1/3

U silovitom preokretu ostvarenom u drugom poluvremenu nogometaši Tottenhama u nedjelju su u 2. kolu Premier lige u gostima dobili Southampton sa 5:2.

Sara Kolak USPONI I PADOVI Oduševila je Hrvatsku, a onda odlučila napustiti Lijepu Našu. Danas živi u Oslu

Domaćini su poveli pogotkom Dannyja Ingsa u 32. minuti. No, onda je Korejac Heung-min Son zabio četiri pogotka (45+2, 47, 64, 73), sva četiri na asistencije Harryja Kanea, a potom se i Harry Kane u 82. minuti upisao u strijelce.

U drugom poluvremenu igrači Josea Mourinha su polukontrama izludili domaćine.  Poraz Svetaca ublažio je svojim drugim pogotkom Danny Ings u 90. minuti iz penala.

Luka Modrić SILNI MILIJUNU Pročitajte koliko zarađuju Luka Modrić, Ivan Rakitić, Dejan Lovren...

U nedjelju se u derbiju kola sastaju Chelsea i Liverpool.