Torres trenira pet sati više od suigrača
Trener Liverpool Rafa Benitez još uvijek je na klupi Liverpoola, a to ponajviše može zahvaliti Fernandnu Torresu koji svojim pogocima u posljednje vrijeme redse drži u igri.
Komentari 4
Sijeca li se netko price o pokojnom Drazenu Petrovicu koji je isto tako trenirao po par sati vise od ostalih igraca i u Sibenki i u Ciboni. Sto ppotvrdjuje da iza svakog uspijeha stoji tvrdi i teski rad a ne izlezvanje na kaucu.
Jos kad bi nasa ne/radnicka klasa to shvatila ane kukala kako su male place....Istina da su nam i tajkuncici jos gori
dosta mi je nasi lijencina i neradnika iz nase lige mismo definitivno sa fitnesom u prvoj ligi kao amateri.pogledaj engleze,nijemce,talijane i druge jedu zivotinje
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovaj novinar ne zna č i ć, katastrofa