Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
DOBRO POZNATO IME
Povratak na članak

Tko je nogometaš kojem je Mamić dao 500.000 dolara? Bio je u zatvoru zbog namještanja utakmica

Agić je imao težak životni period jer je kao kao igrač Sesveta bio sudionik afere 'Offside' u namještanju utakmica. Osuđen je na devet mjeseci zatvora i morao je vratiti 26.500 eura.

Komentari 13

NO
Nordik
14:34 28.11.2023.

Država je u kolapsu. Nemamo hrane ni 50% potreba, sudstvo korumpirano, zdravstvo totalno neorganizirano, AP misli da je Zeus...

VL
MI
misho32
20:17 28.11.2023.

znači nisu još totalno uništili Dinamo kada se obnavlja ovaj sudski presering u kojem se je sasvim izgubila i zatajena činjenica da se Mamić progoni jer je navodno opljačkao Dinamo prije 20 i više godina , kada je taj klublub bio pred likvidacijom .OVo je izgleda završno isušivanje nogometne močvare putem krivosuđa , koje je osudilo i uništilo sve hrvatske heroje , Norca , Merčepa , Brodarca , Hrastova i dr. Kome služi takvo pravosuđe

VL
Avatar R & I
R & I
14:21 28.11.2023.

Mafiju koju ima Hrvatska država u politici, sudstvu, policiji, carini, sportu i izd nema nijedna druga država. Cosanostra je mala beba za hrvatske mafijaše

VL
RO
romobil
14:57 28.11.2023.

Navijajte braćo Hrvati, navijajte!

VL
SS
simpatican.simpa
14:38 28.11.2023.

Kad će za svjedoka ili optuženika i Đuro Vreća i ostali njegovi kolege na Vrhovnom sudu koji su uredno primali stimulacije !?!? Ovaj slučaj Mamić je toliko nakaradan, šlampav , najvažnije je stvar da ima preko 200 svjedoka, i polaa tona dokumentacije. Umjesto da se prvo utvrdi činjenično stanje , je li Mamić imao ugovor s udrugom građana Dinamo da može raspolagati novcima, da može novce transferirati po nekim čudnim oazama , dijeliti igračima kako se kome htjelo. I je li Mamić bio odgovorna osoba u Dinamu ?!?!? Ako je Mamić kriv za sve te nakaradne financijske transakcije onda su i mnogi drugi krivi - od cijele uprave i nadzornog odbora, ministarstva financije -porezne uprave i ostalih inspekcija, ministarstvo sporta, te HNS koji su šutjeli i bili dio te hobotnice.

VL
DR
Draconic5
16:09 28.11.2023.

E krasnih li svjedoka...pa tima se ne može vjerovati ni ono što im vidiš u ruci...

VL
PO
Poletarac101
15:56 28.11.2023.

Maminjo je pomagal dosta ljudima koji su imali probleme i novčano i pomoču svojih veza(posao,zdravlje itd.)

VL
KU
Kujttim
17:39 28.11.2023.

Luka Modrić je naš najveći, ali i najzaboravljiviji igrač. Nisam siguran da se uskoro Luki neće vratiti sjećanje, te da će ispričati sve stvari koje se odnose ne nezakonito izvlačenje novca iz Dinama. Isto tako i Lovren!

VL
KU
Kujttim
17:37 28.11.2023.

Postoji jedno pravilo - igrači u nogometu su pokvarljiva roba. Možeš mu 10 puta pomoći u životu, čupati ga iz najgorih situacija, ali jednom će te prodati. Zdravka Mamića su prokazali oni kojima je pomagao, a nisam siguran da se i Luki Modriću uskoro ne vrati sjećanje.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.