Težak domaći poraz Kovača, Kramarić asistent u petardi Hoffenheima

leipzig Hoffenheim
1/5
21.04.2018.
u 17:24

Iako su već ranije osigurali naslov, nogometaši Bayerna ne posustaju te su s 3:0 slavili kod Hannovera

Niko Kovač izgubio je i drugu prvenstvenu utakmicu otkako je objavljeno da ide u Bayern. U Frankfurtu je u 31. kolu Bundeslige s 3:0 slavila Hertha golovima Selkea u 57., Leckieja u 77. i Essweina u 90. minuti. Eintrach je utakmicu završio s deset igrača jer je u 79. minuti isključen Hasebe.

Iako su već ranije osigurali naslov, nogometaši Bayerna ne posustaju te su s 3:0 slavili kod Hannovera golovima Müllera u 57, Lewandowskog u 73., i Rudyja u 89. minuti. Josip Elez za domaćine je odigrao 90 minuta.

Andrej Karamarić bio je asistent u uvjerljivoj 5:2 pobjedi Hoffenheima kod Leipziga. Asistirao je Uth za gol za 4:1. Hoffenheim je na odmor otišao s 3:0 (Uth, Gnabry, Kaderabek). Domaćin je u 47. ostao s igračem manje jer je isključen Forsberg, no uspjeli su smanjiti na 3:1 autogolom Baumanna. Za 5:1 je zabio Rupp u 65. minuti, da bi konačnih 5:2 postavio Konate u 88.

Stuttgart je s 2:0 slavio protiv Werdera, a HSV je s minimalnih 1:0 bio bolji od Freiburga.

U posljednjoj utakmii dana Borussia je u Dortmundu s 4:0 pobijedila Bayer golovima Reusa (2), Sancha i Philippa. Jedvaj je za goste igrao od 42. minute.