Talentirani mladić među ‘male vatrene’ stigao iz Bundeslige
Poziv u reprezentaciju za mene je ostvarenje dječačkog sna. Ne može svaki igrač reći da je igrao za svoju domovinu i predstavljao je u Europi i svijetu, doista sam ponosan – kaže Ivan
Komentari 4
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo Hrvatski Reprezentativac!!! Bravo Hrvatska!!! Koliko mi imamo Talenata!!!! Nevjerojatno!!!!! Naprijed Hrvatska