Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U PANICI
Povratak na članak

Švicarci se raspisali da im HNS krade velikog talenta: Uskoro bi trebao nastupati za Hrvatsku!

Međutim, ne želi samo HNS mladog nogometaša, navodno su interes za njega pokazali Parma i Torino u kojem igraju dva Hrvata, Nikola Vlašić te odnedavno Sandro Kulenović

Komentari 1

BL
Blender
13:23 07.02.2026.

ja bih ipak rekao, krada je jedna stvar a odluka igraca je druga. Ako hocemo o kradi, onda su tu valjda prvi Svicarci, koji su u zadnjih 100 godina pokrali milijarde eura, mislim na njihove banke!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.