Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
UEFA PONOVNO PRIJETI
Povratak na članak

Surkis na skupštini HNS-a: Možda izbacimo sve hrvatske momčadi!

Skansi se svadio s Ukrajincem i prenio pismo koje je premijer Milanović uputio Platiniju

Komentari 67

KA
Kamarat
12:50 11.03.2013.

Mamić je zakon

VL
CA
cap007
11:38 11.03.2013.

Radi se o tome da je sudac Maric tuzio UEFA-u. Platini, zabar kakav je, trazi neku osvetu.

VL
SE
sestrićna
11:38 11.03.2013.

očito se sprema izbacivanje srbije pa da oni ne budu sami po zakonu spojenih posuda onda i mi idemo s njima..platini je naklonjen srbima kao i francuska politika oduvjek--

VL
BC
bratstvo.crnog.bodeža
11:52 11.03.2013.

ma nema od izbacivanja ništa,jedino ako ispadnemo a da će nas netko izbaciti od toga nema ništa,stvar je u tome što ti našoj stoci zaostaloj ne možeš objasniti da se kulturno ponaša na utakmici,zadnji put sam bio kad je dinamo na maksimiru igrao prvo pretkolo lige prvaka i bio je neki srpski golman i čovjeka su toliko vrijeđali da se svakom normalnom čovjeku zgade i utakmica i ti dečki,ja koji sam protiv srba ratovao ne bi takve bljuvotine skandirao,ali ne samo to,problem je to što ovi pljuju po srbima sutra isto pljuju po našim hrvatima jer navijaju za hajduk ili obratno,problem je u kućnom odgoju i samome društvu,jedonostavno smo nekulturni,rugamo se srbima a ništa nismo bolji od njih po kulturi,.

VL
Avatar Ron Burgundy
Ron Burgundy
11:56 11.03.2013.

Koja smijurija. Surkis dobio nalog da ide malo po Balkanu i dijeli packe. Kladim se, da ga pitaju, da ne bi znao nabrojiti nijedan incident koji su naši navijači počinili. Umjesto da mu se iz HNS-a smiju u facu, onii koriste Uefu kao štit prema Vladi, odnosno Jovanoviću i Ministarstvu sporta. Jadno. I još nešto, Fifa nije naredila da se sa Škotskom mora igrati na Maksimiru, nego HNS ne želi izlaziti u susret Splitu ili Osijeku. Ima li stadion u Zenici sve tražene uvjete? Nema, pa BiH svejedno sve utakmice kvalifikacija tamo igra.

VL
MO
morales
11:56 11.03.2013.

Ma o čemu ovaj trabunja?! Kakvi neredi na stadionima? I kakvi navijači, pa nitko ni ne dolazi na utakmice! U njegovoj Ukrajini je problema 10 puta više, a ni Francuska baš ne cvjeta, pa nikom ništa. A stav Ministarstva koje kao pas klima riječima nogometnog činovnika (!?) gadljiv je, kao uostalom i sve što oni rade zadnjih godinu dana. Zar smo spali na to da suverena vlast jedne države nije u stanju odbrusiti nekakvom nogometnom funkcionaru neka prvo sredi svoje dvorište, a onda se bavi tuđim? Da ne govorim da tuđe nije ni upoznao, nego ga pljuje po tuđem nalogu.

VL
Avatar vkv353
vkv353
12:02 11.03.2013.

kada ta ista uefa počme kažnjavati velike zemlje i njihove navijaće onda može i nas pa u samoj francuskoj njemačkoj italiji rusije toliko ima problema sa navijačima pa nikom ništa .to što uefa propagira to je samo za male zemlje.zatoo taj platini neka prvo posrema u svojo kući pa onda neka drugima nešto govori

VL
DU
Deleted user
12:03 11.03.2013.

Platini i njegov izaslanik Surkis dijele lekcije drugima, a u njihovom dvoristu je vasar nepravilnosti, korupcije, namjestanja. Takve tipove treba u potpunosti raskrinkati i odgovoriti im cinjenicama, a ne podilaziti kao Slovencima u politici.

VL
FC
fcod
12:12 11.03.2013.

O čemu ovi? Pa mi rušimo rekorde minimalne posjećenosti lige prvaka. U domaćem prvenstvu ni uz džaba karte nema 100 gledatelja. Otkako je prijenos prvenstva otišao s HTVa, niti ne znam da prvenstvo uopće postoji... Gospodo Surkis i Platitni, dođitee na naše tekme! Udvostručit ćete nam posjećenost i sami se uvjeriti da se na našim stadionima nema tko pošteno potuć

VL
ST
Strasbourg
12:14 11.03.2013.

Ok slazem se! Ali neka prvo Platini povede racuna o njegovoj zemlji pa onda nek koplja prenosi na druge...Surkis je'li ukrajina sveta,,,, hajde molim Vas trazite gljiva oko svojih njiva, posto Vam nase budu gorke....."ZIVJELA HRVATSKA" dolje nasilje!!

VL
ST
stomugromova
12:16 11.03.2013.

UEFA je prepuna korupcije i kriminala,a time se on ne bavi,nego se iživljava nad slabijim savezima i drsko komunicira sa premijerima tih država.Što li si sve ne dozvoljava..

VL
ZG
ZGexil
12:18 11.03.2013.

skansi bravo! prvi sa kicmom! odlicni odgovor uefinim fantazijama. moglo je i jos malo ostrije. neka im je bar netko ukazao gdje im je mjesto. dosta su nam svakojake suse prodavale pamet! ovim sramotama iz hns-a: nemate karakter niti kicme suprotstaviti se lazima i krivim nametanjima. uefin problem je to, kaj zaradjuje na promidzbama i sportskim suvenirima. hrvatsko trziste sa 4 mil. ljudi im je malo i nebitno da bi postigli dobar profit na nasem tlu, no po reprezentaciji smo dovoljno jaki nekoj drzavi sa vecim stanovnistvom a potom i trzistem oduzeti mjesto u rangu a sa tim i uefi profitabilniju zaradu.

VL
KO
kontratovar
12:25 11.03.2013.

11.03.2013. u 12:23h marijan.levanic1 je napisao/la: Ako pratimo Jovanovićeve i Milanovićeve izjave kroz duže vrijeme, sve je jasno.Oni neće puno žaliti a za glavnog krivca proglasit će HNS. Nakon toga će obući Engleski dres ili otići gledati reprezentaciju Srbije. pa pa glavni krivac i je HNS, tko je drugi kriv? pa ne organizira Sabor nogometne utakmice, niti kupuje utakimce ili pošteno suđenje, itd., itd.

VL
BA
balic
12:26 11.03.2013.

Ne vidite vi da su problemi u nama i nasem drustvu,ljudi koji su kod nas involvirani u sportu (ngomet ) ,trazimo ih kod drugih... hahah pa nisu huligani zapeli za Platinija i uefu zna se koga... Kad sami sebi priznamomo bit ce nam lakse i morat ce mo ozbiljno radit na suzbijanju problema ,a ne kao Jovanovic koji trazi od drugih da rade njegov pos'o..

VL
SV
sven222
12:26 11.03.2013.

Pogođen sam Milanovićevim pismom, nema pravo reći da je pismo Uefe nediplomatično. ______________________________________________________________ a zašto nema pravo reći??? kao drugo zašto bi vam i odgovorio diplomatski...vama treba nabrojati sva shranja koja se dešavaju u vašim ligama pa da se okanite nas mali ali veliki u sportu...

VL
SA
Saskakempa
12:40 11.03.2013.

Uopce ne ulazeci u lokalne odgovornosti stvarno je tuzno koga UEFA salje da nam dijeli lekcije. Covjek koji je kupio Euro 2012, dolazi iz zemlje gdje je stanje sa huliganima zaista i do deset puta gore od naseg, stvarno lakrdija. Nije ovo nikakvo opravdanjje ili izvalcenje, imamo problema i moramo ih rijesiti, ali UEFA je stvarno izgubila kompas.

VL
Avatar MK
MK
12:44 11.03.2013.

...hmmm? ...koliko se ja mogu sjetiti - u povijesti UEFA-e jedino FSJ je bio ikada suspendiran sa natjecanja. Ne sjecam se da je bilo koja druga reprezentacija ikada suspendirana. ...pa da UEFA to napravi cime prijeti, doslovce bi izgubila obraz.z. Ovo mi se cini kao ne sportsko uplitanje UEFA-e i podpora Srbiji koja se pokazuje u dva oblika... 1. Srbiju se vec moglo suspendirati sa natjecanja a nije... 2. A Hrvatskoj se opet prijeti bez pravoga povoda na ne sportski nacin, nebi li se uvodilo nervozu i koncentraciju sa igre odvuklo na tribine i tako pomoglo hrvatskome protivniku... ...Bas razmisljam sto bi se moralo sve dogoditi da Hrvatska bude suspendirana. Mozda da netko baci ekslpozivnu napravu na teren kao onaj navijac Fiorentine u Italiji?! Pa dobro - nit radi toga Italija nije suspendirana. Cemu onda ovo plasenje?

VL
FC
fcod
12:55 11.03.2013.

Mislim da Platini uvodi elemente tenisa u nogomet. Eto, nama je udjelio - REKET!

VL
ZA
zato
12:57 11.03.2013.

I opet gledamo u tuđa dvorišta da bi sakrili svoja ponašanja. Mi smo nogometna sila,nas Šuker je hrvatski trend. To nam nedaje prava da se ne ponašamo kako UEFA od nas zahtjeva. UEFA je shvatila da novčane kazne ne koriste, jer nama nije lova u pitanju. Ako i dalje palimo baklje po stadionima toleriramo rasističke ispade, razbijništva po evropskim gradovima, bolje da se ne natječemo u evropi.I opet su drugi krivi.

VL
JA
JackRussell
12:43 11.03.2013.

A kad je riječ o neredima, vi svi mislite da se to odnosi samo na tučnjave na tribinama i izvan, ne radi se samo o tome, neredi su i kad se napravi bakljada na stadionu koji svaku utakmicu rade navijači hajduka, dok se Europa tog zla odavno oslobodila kod nas se takve stvari slave kao nešto normalno.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.