Super Mario opet zabija! Mandžukić strijelac u Azijskoj ligi prvaka

Mario Mandžukić
11.02.2020.
u 18:31

Hrvatski napadač je u petoj minuti zabio svoj prvi gol u tom elitnom natjecanju i doveo katarskog prvaka u vodstvo

Mario Mandžukić bio je strijelac za svoj Al-Duhail u pobjedi Azijske lige prvaka protiv Persepolisa (2:0).

Hrvatski napadač je u petoj minuti zabio svoj prvi gol u tom elitnom natjecanju i doveo katarskog doprvaka u vodstvo.

Edmilson Junior je ubacio u peterac, a Mandžo je loptu spustio glavom prema Almoezu. Činilo se da će lopta otići u gol-aut.

Veznjak Al-Duhaila na vrijeme je stigao do lopte, okrenuo se i vratio Super Mariju na glavu koji je zatresao mrežu suparničke momčadi, video pogledajte OVDJE.

Osam minuta kasnije Junior je zabio za 2:0.

Nekoliko minuta prije odlaska na odmor Al-Duhailovi igrači  Kwang-song i Madibo prekršajem su zaustavili Torabija.

Persepolisov napadač ostao ležati te se previjao u bolovima. Nastala je gužva, a situaciju je smirivao naš Super Mario.