Štimac: Navijači hvala! Mihajlović: Kriv sam, ali neću dati ostavku!
– Još jedan korak i evo nas na pola puta. Ja sam već zaboravio ovu utakmicu i okrećemo se novoj. Mogu samo reći: Hvala Hrvatskoj i svim našim navijačima!
Komentari 22
BI
BUDALA...imaš pravo,portugal i španjolska će biti vjerojatno drugi. njemačka samo teoretski a crnogorci teško mogu sve dobiti.. rano je još za ražanj jer se zec još nije ni okotio.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije Mihajlović kriv za svoje neznanje i neiskustvo u trenerskom poslu i što daje klošarske i prepotentne izjave, kriv je FSS a pogotovo lopov karadžić s kojim celukupna Srpska nacija ne može godinama da izađe na kraj i dok se ta lopina i prevarant ne skloni iz FSS Srbija će imati samo razočaranja i manjak para u kasi koje su bacane na kojekakve trenere koje su samo njemu odgovarali, hrvatskim igračima sve čestitke na korektnosti i pobedi ali nikako izborniku i fašisoidnim navijačima!