Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OVOGA PETKA

Štimac najavio dolazak na skupštinu Hajduka! Sprema se velik događaj na Poljudu

Sarajevo: Premijera filma o Vahidu Halilhodžiću "Moja istina-Vaha"
Foto: Damir Hajdarbasic/PIXSELL
1/3
19.12.2024.
u 23:20

Štimac također prijavio i za sudjelovanje u raspravi po jedinoj od točaka dnevnog reda. Poznat je po svojem kritičnom stavu u raspravama, no još nije poznato kakav stav namjerava zastupati na skupštini Hajduka

Slavni hrvatski reprezentativac Igor Štimac prijavio je svoj dolazak na skupštinu Hajduka koja će se održati ovoga petka od 17 sati. Prvao na prisustvovanje dobiva se na dva načina. Osoba mora ili u posjednu imati dionice kluba, ili steći to pravo kao opunomoćenik neke pravne osobe koja posjeduje dionice kluba.

Štimac je bio ovršen zbog dugovanja, a tom je prilikom ostao bez 2000 dionica, to jest 0.37 posto ukupnih dionica kluba. Te je udruga Naš Hajduk kasnije kupila za 123.600 eura čime su se popeli na 30.49 posto dionica kluba. Štimca je izgledno netko opunomoćio da ga predstavlja na okupljanju.

GALERIJA Supruga Blanke Vlašić potresla je tužna vijest. Ne skriva tugu za gubitkom: 'Počivao u miru'
Sarajevo: Premijera filma o Vahidu Halilhodžiću "Moja istina-Vaha"
1/13

Štimac se također prijavio i za sudjelovanje u raspravi po jedinoj od točaka dnevnog reda. Štimac, sam bivši igrač bijelih, poznat je po upućivanju žestokih kritika na rad udruge Naš Hajduk, a nije poštedio niti brojne druge aktere koji sudjeluju u upravljačkim strukurama kluba. Za sada još nije poznato čime i iz kojeg kuta se na skupštini namjerava baviti Štimac.

Štimac je za splitski Hajduk igrao od 1985. godine do 1992. U tom je periodu upisao 64 nastupa, a jednu je godinu proveo na posudbi u Dinamu iz Vinkovaca. Nakon dvije godine u Cadizu, 1994. se vraća u bijeli dres iz kojeg godinu kasnije odlazi u Engelsku. Tamo je najprije igrao za Derby County, a potom za slavni West Ham United. "Čekićari" su ga pustili da se vrati u Split 2001. godine, a 2002. završio je igračku karijeru. Poslije toga je u klubu nastavio raditi kao trener u akademiji, a na kratko i u prvoj momčadi.

VIDEO Noćna poruka Novaka Đokovića razočarala Srbiju: 'Nisi se zamjerio Vučiću, bezbolnije nije moglo...'

Komentara 4

Avatar Franko15
Franko15
03:32 20.12.2024.

Puna podrška gospodinu Štimcu !

22
224
08:11 20.12.2024.

Apsolutno podrzavam povratak gospodina Stimca. Nadam se da zna da sam ne moze nista napraviti i da je ova njegova odluka dobro osmisljena iskoordinirana.

DU
Deleted user
10:43 20.12.2024.

Igore rasturi tu tvornicu laži i obmame

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata