Stari li Ibro? Fenomenalni veteran opet odlučio utakmicu

Milan je neporažen u svim natjecanjima još od 8. ožujka
21. rujna 2020. u 23:26 2 komentara 765 prikaza
Zlatan Ibrahimović
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Milana upisali su pobjedu na startu novog talijanskog prvenstva svladavši kod kuće Bolognu s 2:0 pogocima Zlatana Ibrahimovića.

Ivan Rakitić Hvala, Ivane Rakitić objavio dirljivu poruku ispred gotovo 18 milijuna ljudi: Selim teška srca i sa suzom u oku...

Švedski veteran je opet odigrao sjajnu utakmicu - u 35. minuti je dobar ubačaj Hernandeza glavom sproveo u mrežu, a u 50. minuti je rutinski izveo jedanaesterac za konačnih 2:0.

Bologna je dvoboj završila s deset igrača jer je četiri minute prije kraja crveni karton dobio Dijks.

Ivan Rakitić i Zlatko Dalić Neki mu i zahvaljuju Vijest o Rakitićevu odlasku odjeknula regijom, donosimo reakcije iz susjedstva

Milan je neporažen u svim natjecanjima još od 8. ožujka, a hrvatski napadač Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina.

Maja, Ana Maria, Andrijana, Josipa, Petra, Ema, Nikolina i Tihana: Itekako možemo biti korisne hrvatskom zdravstvenim sustavu u pandemiji COVID-19! Ako je staž obavezan, zašto ga ne omoguće, a ako je to nemoguće, neka ga ukinu
PRIPRAVNICI U NEIZVJESNOSTI
Zovete umirovljenike, a mi čekamo na posao i po nekoliko godina?!
Psorijaza
SVJETSKI DAN PSORIJAZE
Srušimo stereotipe zajedno: Međunarodni glas za bolji život
  • tragac:

Dobar Ibra. Ne Ibro, to je ponizavanje Zlatana od strane VL. Zlatan je izuzetno dobar nogometas uprkos poznoj mladosti. Sretno Zlatane.

• Avatar dzambo
    dzambo:

E da su ovog ''Ibru'' navukli jos davno da igra za HR Repku do sad 100% HR Repka bi bila barem jednom Prvak Europe a mozda i Svijeta....