Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 37
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KRV, ZNOJ I GRAMATIKA
Povratak na članak

Srpski medij krivo napisao ime hrvatskog grada: 'Krv je prštala, Hrvat je preživio horor'

Borilački spektakl FNC 30 održan u Zadru privukao je veliku pozornost medija u cijeloj regiji, a srpski tabloid Kurir u svom je dramatičnom izvještaju o glavnoj borbi večeri napravio i zanimljivu gramatičku pogrešku

Komentari 4

Avatar Le-Freak
Le-Freak
09:42 10.05.2026.

Jel to io onaj bahati Crnogorcic koji je htjeo lijevom rukom premlatiti sve Hrvate. A sada ga ovaj razvalio i nokautirao. 🤣 Bahatost istocnjacka.

VL
ZN
znateli
09:08 10.05.2026.

Vi im se rugate a tonu gluposti pišete. Uostalom tko notmalan prati što piše Kurir

VL
NO
Normalniživot
09:45 10.05.2026.

Znači, imate zaduženog za praćenje medija iz regije. Dajte, navedite područja te vaše "regije". Događa li se u Mađarskoj i Austriji išta osim izbora?

VL
DM
D'Mich
09:14 10.05.2026.

Ko je najobičniji tipfeler proglasio viješću?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.