Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 13
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NEMILOSRDNO
Povratak na članak

Srpska legenda koja nam je dala intervju uništila Piksija i Srbiju: 'Neodgojenost i neodgovornost'

Poznat je po britkim komentarima bez dlake na jeziku tako da ni ovog puta nije štedio kritike nakon još jednog teškog poraza Srbije, izgubili su od Engleske 5:0.

Komentari 6

Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
12:29 10.09.2025.

Englezi i ove za njih trening utakmice uzimaju ozbiljno i bez pardona uture par komada.

VL
KI
kimy
13:08 10.09.2025.

Tako to biva kada selektora postavlja Onaj koji se za sve pita i verovatno mu sugeriše ko bi trebao da igra jer on to ipak najbolje zna. O tome šta navijači misle o Onome koji sve zna čulo se iz grla svih navijača izuzev engleskih na stadionu

VL
Avatar CUBE
CUBE
17:07 10.09.2025.

Mani se Rade komentarisanja, kakva bre bogata karijera u Japanu i Kini, jesi ti bre normalan ?

VL
NI
Nipos18
16:05 10.09.2025.

Ima li netko istočnije od Iloka da nije LEGENDA....

VL
AN
Antonio1952
18:28 10.09.2025.

Nema vecih hvaljivdzija od komsija, prije svakog prvenstva oni su favoriti, kao u kosarci. Prije utakmice s Engleskom Piksi izjavljuje kako se oni nikog ne boje pa popiju pet komada. Na terenu djeluju kao skupina amatera.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.