Spektakularni Pariz: Novi sportovi na Trgu sloge, trči se maraton kod Napoleonove grobnice
Kao olimpijski izvjestitelj debitirao sam u Atlanti 1996., u gradu koji se uz pomoć Coca-Cole ugurao preko reda. Jer, bilo je logično da se baš te Igre održe u Grčkoj, na stogodišnjicu prvih modernih Igara, no moć američkog kapitala je presudila
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0