Špehar: Nadam se da je Turska bio tek loš dan. Ako nam je ovo realnost, to je veliki alarm
U opasnosti smo da nam nogometni proizvod izgubi na cijeni. Dinamo je na najnižoj europskoj razini, a ostalih nema nigdje – kaže Robert Špehar
Komentari 4
Turci su demonstrirali igru koju smo mi trebali igrati. Mislim da se više ne možemo oslanjati na vezni red i da će nam oni osigurati povoljan rezultat. Vidjelo se to da nam fali djelić sekunde koji smo ranije imali u duelima,nemamo više te eksplozivnosti i gubimo duele koje smo ne tako davno dobijali.
Čestitam na pismenom naslovu članka.
Nije prvi ni zadnji put. Hrvati vole uništiti sve što im valja. Takvi su. Čudan narod.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vec vise od 10 godina neznaju dati gol. Uvjek igraju nerjeseno ili pobjede srecom sa golom razlike. Nema krila, nema bokova, nema bekova, nema napada. Samo pimplaju loptom dok je ne izgube. Svi odreda se boje pucati na gol. Sta rade na treningu??? Da sam im ja trener pucali bi na gol 2 sata svaki dan...svi od reda, pa i golman.