Španjolci žestoko nagazili hrvatskog reprezentativca: 'Pokazao se kao rupetina! Dosadan je, neuvjerljiv'
- Gubitak Kevina de Bruynea u posljednji tren otvorio mu je prostor u startnih 11, ali Hrvat je, kao i tijekom cijele sezone, razočarao umjesto da impresionira - objavio je španjolski list AS
Komentari 7
Problem su hejteri u spanjolskom AS-u i hejter u VL ovdje. Mateo je bio jedon od najboljih u terenu zajedno sa Gvardiolom. Pa jel ovi hejteri vidjeli kolko lopte su izgubili B Silva i Rodri. Pa Goal Valverde je postigao poslije izgubljene lopte od B Slive. Mateo je trebao da ima 3 asistencije u ovoj utakmici. Zaista trojica Hrvata su bili najbolji u utakmici. I luka doveo je bod RM.
Eto Guardiola nema pojma o nogometu pa ga je držao svih 90 minuta? I s takvim Mateom su nadtrčali Real koji je odmarao 9 dana. Po meni solidan ništa lošiji ako i ne puno bolji od Rodrija.
Još u City-u zna nešto odigrat, u repki samo pimpla i vraća loptu nazad i tako zadnjih 10 godina... solidan ligaški igrač i ništa više ni manje.
Razlicito gledamo na sve pa i na tekmu koju je Kovacic odigrao..po meni jako dobro zatvorio u sredini i par puta fino povukao naprijed. Pregled kao i uvijek fantastican. Alibi igrac !!! Da... Dinamo, Inter, Real, Chelsea, Man. City....svi suu glupi, slijepi i nesposobni jer dovode alibi igraca. Moze se dogoditi da nije u formi. Ali diskutirati o njegovoj kvaliteti posle ovoliko godina u svim klubovima i repki je u krajnju ruku smijesno. Mozemo biti sretni i ponosni da imamo ovakvog igraca iz Hrvatske. Sretno Mateo.
dobrim dijelom tog mišljenja se slažem.... za mene je Kovačić "alibi" igrač....nisam nikakav stručko, samo običan navijač ... njegove igre za reprezentaciju i klub su "nebo i zemlja:.... za repku ne znam, da li je odigrao vrhunski niti za prste jedne ruke....
Tko ljuti ima pravo da se gubi... ovaj... nda
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma briga mene što pišu Španjolci sada, mene zanima što će pisati poslije susreta sa Hrvatskom na Euro-u... Ispada da Španjolci pišu da jedino Foden i Silva zadovoljavaju (a Kovačić, Haaland za prodaju) - samo što je onda sa Realom kad je dva put lovio zaostatak protiv samo 10 City-evca i jedne kako to oni vele "rupe"? Jedine tri rupe koje sam ja vidio su one u obrani kada su Silva, Foden i Gvardiol maestralno zabili... Mislim, Real je prilično jadno djelovao na trenutke dok Luka nije ušao...