Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 31
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
VELIKE KRITIKE
Povratak na članak

Španjolci žestoko nagazili hrvatskog reprezentativca: 'Pokazao se kao rupetina! Dosadan je, neuvjerljiv'

- Gubitak Kevina de Bruynea u posljednji tren otvorio mu je prostor u startnih 11, ali Hrvat je, kao i tijekom cijele sezone, razočarao umjesto da impresionira - objavio je španjolski list AS

Komentari 7

Avatar MK3
MK3
18:55 10.04.2024.

Ma briga mene što pišu Španjolci sada, mene zanima što će pisati poslije susreta sa Hrvatskom na Euro-u... Ispada da Španjolci pišu da jedino Foden i Silva zadovoljavaju (a Kovačić, Haaland za prodaju) - samo što je onda sa Realom kad je dva put lovio zaostatak protiv samo 10 City-evca i jedne kako to oni vele "rupe"? Jedine tri rupe koje sam ja vidio su one u obrani kada su Silva, Foden i Gvardiol maestralno zabili... Mislim, Real je prilično jadno djelovao na trenutke dok Luka nije ušao...

VL
BS
BC&Sol
07:41 11.04.2024.

Problem su hejteri u spanjolskom AS-u i hejter u VL ovdje. Mateo je bio jedon od najboljih u terenu zajedno sa Gvardiolom. Pa jel ovi hejteri vidjeli kolko lopte su izgubili B Silva i Rodri. Pa Goal Valverde je postigao poslije izgubljene lopte od B Slive. Mateo je trebao da ima 3 asistencije u ovoj utakmici. Zaista trojica Hrvata su bili najbolji u utakmici. I luka doveo je bod RM.

VL
AG
Agram1960
06:10 11.04.2024.

Eto Guardiola nema pojma o nogometu pa ga je držao svih 90 minuta? I s takvim Mateom su nadtrčali Real koji je odmarao 9 dana. Po meni solidan ništa lošiji ako i ne puno bolji od Rodrija.

VL
MA
MarkoFind
19:07 10.04.2024.

Još u City-u zna nešto odigrat, u repki samo pimpla i vraća loptu nazad i tako zadnjih 10 godina... solidan ligaški igrač i ništa više ni manje.

VL
Avatar Castro
Castro
10:47 11.04.2024.

Razlicito gledamo na sve pa i na tekmu koju je Kovacic odigrao..po meni jako dobro zatvorio u sredini i par puta fino povukao naprijed. Pregled kao i uvijek fantastican. Alibi igrac !!! Da... Dinamo, Inter, Real, Chelsea, Man. City....svi suu glupi, slijepi i nesposobni jer dovode alibi igraca. Moze se dogoditi da nije u formi. Ali diskutirati o njegovoj kvaliteti posle ovoliko godina u svim klubovima i repki je u krajnju ruku smijesno. Mozemo biti sretni i ponosni da imamo ovakvog igraca iz Hrvatske. Sretno Mateo.

VL
RA
rasinja
18:15 10.04.2024.

dobrim dijelom tog mišljenja se slažem.... za mene je Kovačić "alibi" igrač....nisam nikakav stručko, samo običan navijač ... njegove igre za reprezentaciju i klub su "nebo i zemlja:.... za repku ne znam, da li je odigrao vrhunski niti za prste jedne ruke....

VL
Avatar fidelio
fidelio
17:40 10.04.2024.

Tko ljuti ima pravo da se gubi... ovaj... nda

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.