Španjolci bi preuzeli Euro od Ukrajine, Uefa bi ga radije odgodila
Kako tvrdi radio Onda Cero, o tome su već razgovarali s predsjednikom Uefe Michelom Platinijem
Komentari 21
Najbolje da Euro 2012 preuzme Hrvatska pa čemo imati istinski nogometni balkanski blagdan i karneval..
haha
nek se sad fućkaju. imali su najkonkretniju ponudu od Mađara i nas, nisu je htjeli za šaku ukrajinskih eura. sad nek se vade.
Da smo na čelu HNS-a imali sposobnije ljude,sada bi imali Euro u Hrvatskoj! Bilo bi bolje i UEFI i nama!
UEFA si je za ovo sama kriva. Tako im i treba.
u svakom slučaju ne treba igrati u Ukrajini zbog Timošenkove koja je bila bahata kao Čačić i Kosorica, već zbog njihovih neonacista i amen. Ako hoće imati naciste nek budu u crnoj rupi.
Najbolje da to naprave Hrvatska i balkanska braca slovenci. nema vecih balkanaca od slovenaca. Kako geografski tako i po mentalitetu. Znate li koga najvise hvata nostalgija za Jugoslavijom? balkansku bracu slovence!
@stanipani Slovenci nemaju baš niš protiv Balkana je nisu tam ni geografski, pa ih Balkan toliko ne smeta kak neke Rvatine koji uporno u patološkom samozanijekanju ponavljaju kako su srednjeeuropejci i da nisu Balkanci a u zbilji to nikako nisu.
@EUJanez i dalje dokazuješ kako si primitivno biće ?? Ma nema primitivnijeg od tebe, čak na prostorima Slovenije ! Spel se domo, na svoj domaći Forum !!!!!!!!!!!!!!!!
nije valjda da nam sumska brekala pametuju o geografskom polazaju hrvatske. koliko ste jadni dolazite na hrvatske poirtale, prestavljate se kao madjari, slovenci itd., pisete latinicom a smrdi vam cirilica iz komentara.
Mozda bi i prebacili EP u Spanjolsku ali bi onda morali vratiti koverte a vec su pola potrosili i tu se sad stvara problem
gorih lopova od Blattera i Platinija je tesko naci. Platini je ko igrac bil velicina, ali izgleda da je ljudski gledano jedna velika nula isto ko i njegov ucitelj Blatter. Taj bi vec trebal godinama biti u zatvoru. Bez obzira na Markovica, Hrvatska i Madjarska su UEFA-i tada predale najplanskije razradjenu kandidaturu sa gotovom infrastrukturom (sve spojeno autocestama, u Zagrebu, na obali i u Madjarskoj su gotovi i hoteli, udaljenosti izmedju gradova su vrlo male itd). I za saku dolara su to lopovi dali Ukrqajincima i Poljacima cija je kandidatura bila sdrzana u par fascikala (mislim da je hrvatsko-madjarska brojila preko 80 registara !)
da-da. Slovenci budu sigurno navijali za nas, a tek Bosanci i Srbi... manjina bude, ali vecina sigurno ne bu.
Kako god okreneš, Slovenci će hrvatsku reprezentaciju gledati na Euru, jer njihova ostaje doma. Nadam se da će sva balkanska braća navijati za Hrvatsku.
Ma kakvo oduzimanje znaju platini i društvo da nebi dočekali jesen,kad uzmeš nema majci zajebancije.Boli me neka stvar hoče li komšije i ostali navijati za nas ili neče.
Koliko je meni poznato, ni Merkelica ni Barosso ne igraju ni u jednoj reprezentaciji na prvenstvu. Pa kakve to onda ima veze išli oni ili ne išli na Euro. pa valjda će biti dovoljno gledatelja. A čak i da jesu u nekoj reprezentaciji, pa valjda bi seleketor našao zamjenu Zašto se mora tim j.benim političarima svugdje poklanjati neka posebna pažnja. Pa oni bi trebali biti samo činovnici naroda. A u slučaju Europskog prvenstva samo gledatelji. Baš me briga idu li u Ukrajinu ili ne
Djedmedjed... sva sreca sto su se ova dvojia prodala za saku dolara. Mi bi se opet zaduzili i izgradili cudesa (kao za rukometno provenstvo), gradjevisnka mafija bi opet oprala cudo love, a onda par dana nakon prvenstva sve bi ostaloo zjpiti prazno. Nebi imali za struju, vodu, pokrali bi namjestaj i sve sto (imamo primjer iz splita). Nismo mogli imati vise srece s tim sto nismo dobili ovo natjecanje..
Mislili su Slovenci biti domaćini EURO-a ali ih je Urška malo pritekla.Obziron da je i slovensku vladu ordinirala šta bi sa ostalin gostima.A koliko ima Urška?Možda zna Pahor i ovi EUJanez?
EUJovan Drago mi ovo vaše Jadransko more..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma jel, oni bi Euro, e nece ga Spanjolska osvojit ni da ga dobiju.