Sosa debitirao i požutio u porazu, uvjerljiva Borussia

26. kolovoza 2018. u 20:39 0 komentara 907 prikaza
Borussia Dortmund
Pogledajte galeriju 1/6

U prvom kolu Bundeslige Mainz je u nedjelju na svom terenu svladao Stuttgart sa 1:0, a pobjednički gol postigao je Anthony Ujah u 76. minuti.

Newcastle Chelsea PREMIER LIGA Chelsea uz dvojbeni penal i autogol dobio Newcastle, Kovačić u prvih 11

Bivši Dinamov lijevi branič Borna Sosa debitirao je za Stuttgart u Bundesligi ušavši u igru tek u 84. minuti, i uspio je zaraditi samo žuti karton.

U drugoj utakmici dana Borussia Dortmund je s 4:1 pobijedila Leipzig, iako su gosti poveli već u 3. minuti preko Augustina.

Mario Mandžukić OVOG LJETA Procurilo: Mandžukić odbio slavnog trenera i transfer u velikana!

Već do poluvremena žuto-crni okreću preko Dahouda, Witsela, te autogolom Sabitzera. Konačni rezultat postavio je Reus u 91. minuti.