Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ADUT BIJELIH
Povratak na članak

Slovan je jak, ali u grotlu Poljuda padali su i nogometni divovi!

Rasprodani Poljud očekuje da bijeli pronađu put u Europsku ligu

Komentari 21

DU
Deleted user
00:12 23.08.2015.

tako se priprema vazna utakmica, a ako i postoji nesto negativno , to se zadrzi dok utakmica ne prodje, bravo za novinara njegov kolega u slobodnoj dalmaciji npr. live prijenos protiv libereca pocinje sa ajmooo dicooo iako hajdukove "dice" u startu protiv libereca ima dva (balic i vlasic) i na golu... ostalo su necija druga djeca ili nisu uopce vise djeca... ali to je novinarsko umijece... dinamo se pakira losa atmosfera... a utakmicu u albaniji su zavrsila 4 dinamova djeteta (coric, pjaca, antolic i pivaric) a nitko nije vikao od novinara ajmo djeco... nego smo citali o kvazo nezadovoljstvu sudania, navodnim pooisima koje je mamic dostavio crnogorskoj polociji da nekog zastavlja... pa.nakon prve.utakmice opet red kaznenih prijava... a nakon svega se likuje kako je ugrozen rekord posjecenosti u ligi prvaka... pa i oni koji su pozeljeli doci ovakva priprema ih otjera za razliku od marsica koji svom klubu radi savrsenu pripremu zdravkec bi umjesto par milja potrosenih na matela i inih , trebao razmisliti o ulaganju u medije

VL
DH
dalibor.hren
03:07 23.08.2015.

Padali su divovi i pobjeđivali "lajbeki!"

VL
DU
Deleted user
02:26 23.08.2015.

Slovan je jak? od kad to?

VL
MU
Mukowsky
08:29 23.08.2015.

Grotlo Poljuda donijet ce nove kazne. Mislim da ce suci masakrorati Hajduka samo da divlje horde ne idu po Europama.

VL
DU
Deleted user
08:47 23.08.2015.

Zasto mediji ne pišu hvalospjeve ,dižu pozitivnu atmosferu ili stavljaju normalne naslovnice kada igra Dinamo ? Dinamo ne plaća medijski reket ili sta ?

VL
DU
Deleted user
02:26 23.08.2015.

Slovan je jak? od kad to?

VL
ZG
zg223
06:23 23.08.2015.

neznam na kakve velikane i na koje vrijeme misli novinar...ali unatoc tome neka bili prodju i nek napokon prinesu nekaj korisno hnl-u...

VL
MK
MKGRA
08:00 23.08.2015.

slovan jak ,sto u dizanju utega,smješna momčad

VL
Avatar comparator
comparator
08:20 23.08.2015.

Naprid bili ! Čuvajte se konte i rasporedite snagu. Proučite snimku ali znajte da su i oni proučili vas. I dajte sredite te baklje i zabijte ih u ono onom koji ih stalno baca i pali.

VL
Avatar cartman82
cartman82
09:40 23.08.2015.

Slovan je jak?!?!?!

VL
A4
alfa 4c
09:03 23.08.2015.

Nebu išlo ovaj put...

VL
TO
Tonny96
09:35 23.08.2015.

Da a koji su to jaki klubovi pali ??

VL
CA
Cafa
10:49 23.08.2015.

Ako Balić ima snage za jedno poluvrijeme onda ga ubaci u drugom...genije.

VL
RS
rasta sev
13:15 23.08.2015.

Koga to još možete uplašiti s publikom, prave ekipe će to pretvoriti u svoju prednost dok će domaćim igračima biti teret i velika odgovornost, na kraju kada počne divljanje s bakljama od svega samo šteta.Slovan nije neki "div" od kluba ali je dovoljno dobro posložen da prođe klub poput Hajduka. Svi koji volimo nogomet u Hrvatskoj bili bi sretni da Hajduk prođe u EL, ali dovedite u red takozvane navijače, isto vrijedi i za GNK Dinamo.

VL
DU
Deleted user
11:59 23.08.2015.

Zar svi ovi novinari misle da smo svi mi senilni. Koliko ja znam u zadnjih deset godina Hajduk se uvijek mučio na Poljudu i to sve sa nekim bezveznim ekipama. Uvijek je bilo povuci poregni. Da sad ne spominjem Debrecine, Shelburne, Dile Gori i neznam koga sve ne. Možeš misliti koliko će se ovi Slovaci usrati. Pa idu igrati nogomet a ne u rat.

VL
DU
Deleted user
13:07 23.08.2015.

Hehehe,Ozrene,brale,plići si od Mamićevog potoka !!!!

VL
DO
dommar36
10:49 23.08.2015.

prije dvadeset godina da

VL
HA
hajduk1966
09:39 23.08.2015.

Ja isto zamjeram sto je napisano da je Slovan jak,sretno Hajduku ,uprava nek pripremi solde za bakljadu

VL
ED
europski dinamo
19:09 23.08.2015.

Kako to da u tom grotlu Rijeka nije porazena godinama,a igra 2 tekme godisnje. Jako grotlo.

VL
AO
ante.oreskovic75
14:57 23.08.2015.

Koja je to taktika udri balun,loptu,u zrak pa tko ulovi i osloni se na urlikanje gledaoca,bakljadu i na to da te spašava vratar?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.