Slavnom Slovencu prijeti kazna jer je prošao kroz crveno svjetlo
Belgijski dužnosnici potvrdili su u ponedjeljak da je u tijeku istraga protiv biciklista koji su navodno prošli kroz crveno svjetlo, bez navođenja daljnjih detalja. Lokalni mediji izvijestili su da bi biciklisti mogli biti kažnjeni novčanom kaznom i zabranom vožnje ako se proglase krivima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0