Slavni nogometaš spasio Hrvatsku pa sve iznenadio ovim potezom
– Čovjek se slomio. Nedavno je izgubio majku i oči su mu bile pune suza. Rekao sam mu da ostane čvrst i da je dobro sudio – rekao je Vin Dijk.
Komentari 5
"Spasio" nas,tako da sada iz drugog šešira možemo dobiti Njemačku,ekipu koja se,povijesno gledano, kroz kvalifikacije praktično stoposto kvalificirala na velika natjecanja.Hoće li mu naš savez zahvaliti za ovu "uslugu"?
Nije Van Dijk nikiog spasio, Njemačka će biti nositelj. Što se tiče Hrvatske, ona će se plasirati na Euro i sad kad je nositelj, a plasirala bi se i da nije bila nositelj.
to je onaj što ga je preskočio mali iz begeča
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hrvatska se sama postavila u poziciju da je nositelj. S 4 boda.