Slavlje u Turskoj! Cedevita stigla do prve pobjede u Topu 16

Cedevita - Sutjeska
1/5
07.01.2016.
u 21:50

Najbolji kod Cedevite bio je Jacob Pullen sa 25 koševa, Walker je doda 13, a Bilan 11. Kod domaćina je Erden postigao 13 koševa.

Cedevita je stigla do prve pobjede u Topu 16 Eurolige! Momčad Veljka Mršića slavila je na gostovanju kod turske momčadi Darussafake sa 79:72.

Bila je to uzbudljiva utakmica u kojoj je Cedevita na poluvrijeme otišla s minimalnom prednosti (40:39). Domaćin je u posljednjoj četvrtini poveo tri koša razlike, ali je minutu i pol prije kraja Pullen pogodio za 72:70.

Domaćini su izjednačili da bi Walker pogodio tricu za novo vodstvo Cedevite. Darussafaka zatim nije iskoristila napad, da bi na drugoj strani Pullen ubacio oba slobodna, a nakon njega i White i priča u Istanbulu je završila.

Najbolji kod Cedevite bio je Jacob Pullen sa 25 koševa, Walker je dodao 13, a Bilan 11. Kod domaćina je Erden postigao 13 koševa.

Cedevita u idućem kolu gostuje kod Unicaje.