Slaven Bilić brutalno odgovorio kritičarima u studiju
Ovo je nokaut faza Svjetskog prvenstva, a ne Boljšoj teatar. Ako želite umjetnost, idite tamo! - rekao je Bilić
Komentari 20
partija, gubernator pupavac&spodobe a la stazić i boki glavašević na APARATIMA!!!! ihihihihi
Jedno su zaboravili ti sa otoka da u dvoboj sa njima od 9 zutih kartona sa kojima su bili optereceni nasi igraci nema vise ni jednoga jer se u polufinalu zuti kartoni brisu.
Slaven je cool tip i gospodin. Fino im je odgovorio gospodski. Utakmica u srijedu neće biti laka da, ali gospodo - RH ima 4 Mil. stanovnika i posjećenost po stadionima oko 5000 ljudi. Engleska ima 10 Mil , a UKK cijela 25. I ima top plaćenu Premijer ligu . A gle čuda - Hrvatska je kao i ta "velika" Englesak među 4 trenutno najjbolje rep. na Svijetu!
gledao sam ENG i SWE i nisam vidio puno neke kvalitete i mislim da smo mi daljeko kvalitetnija momcad i jedino kaj su oni mozda fizicki jaci ali i Rusi su bili fizicki jaci i jos tome su imali iza sebe 50 tisuca Rusa na tribinama i mislim da su sanse sa Engleskom 50/50 ali mislim da ih mozemo proci, tocno nece biti lahko ali mozemo jer tehnicki smo superiorniji
Bilić je načitan pa zna što je Boljšoj teatar, 98% ostalih fudbalera i fudbalerskih djelatnika nikad čuli xD
gledao sam ENG i SWE i nisam vidio puno neke kvalitete i mislim da smo mi daljeko kvalitetnija momcad i jedino kaj su oni mozda fizicki jaci ali i Rusi su bili fizicki jaci i jos tome su imali iza sebe 50 tisuca Rusa na tribinama i mislim da su sanse sa Engleskom 50/50 ali mislim da ih mozemo proci, tocno nece biti lahko ali mozemo jer tehnicki smo superiorniji
Ufrm ti očito nisi gledao kako su Grci i Potugalci osvojili naslove na EP.
Bilić...legenda
Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com
bilic ocito nije gledao Belgija-Brazil utakmicu , prije nego krene pucat gluposti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da u pravu su Englezi,vraćaju se kući ali bez naslova.U boj,u boj za narod svoj.