Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Stručni komentar
Povratak na članak

Slaven Bilić brutalno odgovorio kritičarima u studiju

Ovo je nokaut faza Svjetskog prvenstva, a ne Boljšoj teatar. Ako želite umjetnost, idite tamo! - rekao je Bilić

Komentari 20

VL
VladoEsseker
01:01 08.07.2018.

Da u pravu su Englezi,vraćaju se kući ali bez naslova.U boj,u boj za narod svoj.

VL
KR
kruti221
01:00 08.07.2018.

partija, gubernator pupavac&spodobe a la stazić i boki glavašević na APARATIMA!!!! ihihihihi

VL
DU
Deleted user
01:43 08.07.2018.

Jedno su zaboravili ti sa otoka da u dvoboj sa njima od 9 zutih kartona sa kojima su bili optereceni nasi igraci nema vise ni jednoga jer se u polufinalu zuti kartoni brisu.

VL
DU
Deleted user
01:06 08.07.2018.

Slaven je cool tip i gospodin. Fino im je odgovorio gospodski. Utakmica u srijedu neće biti laka da, ali gospodo - RH ima 4 Mil. stanovnika i posjećenost po stadionima oko 5000 ljudi. Engleska ima 10 Mil , a UKK cijela 25. I ima top plaćenu Premijer ligu . A gle čuda - Hrvatska je kao i ta "velika" Englesak među 4 trenutno najjbolje rep. na Svijetu!

VL
Avatar zagorac2
zagorac2
04:56 08.07.2018.

gledao sam ENG i SWE i nisam vidio puno neke kvalitete i mislim da smo mi daljeko kvalitetnija momcad i jedino kaj su oni mozda fizicki jaci ali i Rusi su bili fizicki jaci i jos tome su imali iza sebe 50 tisuca Rusa na tribinama i mislim da su sanse sa Engleskom 50/50 ali mislim da ih mozemo proci, tocno nece biti lahko ali mozemo jer tehnicki smo superiorniji

VL
Avatar dras32
dras32
00:45 08.07.2018.

Bilić je načitan pa zna što je Boljšoj teatar, 98% ostalih fudbalera i fudbalerskih djelatnika nikad čuli xD

VL
Avatar zagorac2
zagorac2
04:56 08.07.2018.

gledao sam ENG i SWE i nisam vidio puno neke kvalitete i mislim da smo mi daljeko kvalitetnija momcad i jedino kaj su oni mozda fizicki jaci ali i Rusi su bili fizicki jaci i jos tome su imali iza sebe 50 tisuca Rusa na tribinama i mislim da su sanse sa Engleskom 50/50 ali mislim da ih mozemo proci, tocno nece biti lahko ali mozemo jer tehnicki smo superiorniji

VL
DU
Deleted user
04:37 08.07.2018.

Ufrm ti očito nisi gledao kako su Grci i Potugalci osvojili naslove na EP.

VL
KO
kodifan
13:12 08.07.2018.

Bilić...legenda

VL
Avatar Loslanna
Loslanna
01:46 08.07.2018.

Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com

VL
UF
ufrm
02:20 08.07.2018.

bilic ocito nije gledao Belgija-Brazil utakmicu , prije nego krene pucat gluposti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.