Skomina analizirao sporne situacije s Poljuda i Maksimira: 'Gol Varaždina je čist, nema prekršaja na Kaliniću'
"U trenutku udarca na gol došlo je do kontakta između napadača i vratara, no taj kontakt nije bio dovoljno jak da bi se mogao smatrati ometanjem vratara", kazao je Skomina
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0