Kolegi zasmetali komentari na Zubčića: 'Radujete se njegovoj nesreći, a niste mu ni do koljena'
Ukoliko je suditi prema reakciji drugog hrvatskog predstavnika, Samuela Kolege, postoje pojedinci koji su se naslađivali Zubčićevim neuspjehom. Na društvenim mrežama piše o "herojima iza tipkovnica" koji su sretni jer je Filip Zubčić ispao
Komentari 4
Nitko mu se ne ruga, ali sto nije neki dan pisalo da moze svakog pobjedit i da ca kad tad osvojit skijski kup?
samo oni koji nikad nisu bili blizu igrališta, dvorane, bazena, na skijaškoj stazi mogu biti primitivci i veseliti se neuspjehu jednog sportaša. ZUBA NAPRIJED, SRETNO
Zuba fritule, a ne titule! Čisto da podsjetim. Osoba koja očekuje da ga podržava cijela Hrvatska trebala bi malo mućnuti glavom prije nego se ruga drugome. Također "heroj iza tipkovnice!" Sad se rugaju njemu. Kad i ako budeš na olimpijskim igrama ili na svjetskom prvenstvu, navijat ću za tebe, ali svjetski kup je isključivo privatna stvar. HŽV
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Novine će uništiti navijače Hrvatske. Dajući na značenju hejterima samo se raspiruje mržnja!