Sjećate li se nje? Godinama oduševljavala Hrvatsku, a sada se prijavila u ukrajinsku vojsku
Uzela je hrvatsko državljanstvo, godinama igrala za našu reprezentaciju i nastupila na nekoliko velikih natjecanja. Dva je puta proglašena našom najboljom igračicom.
Komentari 11
svaka cast, ali nije priporuceno da zene se ratuju
Vide i u ovim komentarima ima krvoloka!
Zanimljivo. Zena koja je u RH zaradivala za zivot ide u Ukrajnu ratovati. Muskarcine koje su u Ukrajni zaradivali za kruh i kojima je Ukrajna bila dobra dok je bilo love zbrisali prvi dan rata ispred zena, djece i staraca.
Niti je se sjećamo niti i sada znamo tko je ta
Svaka čast. Samo, gdje je bila kad je trebalo braniti ukrajinske Ruse, koje paravojne neonacističke skupine poput bojne Azov i Donjeck godinama teroriziraju (Izvješće Visokog ureda UN za ljudska prava)?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I ja bih se prijavio u armiju samo ako ratuju žene sa obe sve strane .