Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
POTVRĐENO JE
Povratak na članak

Sjajne vijesti za bivšeg hrvatskog izbornika, produžio je ugvor s europskim velikanom

"Niko se svim srcem posvetio svojoj ulozi u Borussiji. Poznaje nogomet iznutra i izvana, ima jasne principe, potpuno je iskren, izravan je u komunikaciji i nagrađuje dobre performanse", rekao je generalni direktor za sport Borussije Dortmund Lars Ricken

Komentari 1

SE
serafin002
15:41 26.08.2025.

Niko je hrvatska legenda, pravi čovjek domoljub , kapa do poda.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.