Senzacionalan transfer! Dinamo doveo napadača Man. Uniteda
– Vjerujemo da je riječ o pravom pojačanju i napadaču koji će dodatno podići kvalitetu u toj fazi igre. Sretni smo što smo uspjeli dogovoriti njegov dolazak u Dinamo i to je velika stvar za nas
Komentari 60
e da je Dinamo doveo sve ove igrače pred 2 mjeseca i uigrao momčad, aalborg bi bio pregažen kao plitak potok i bez problema bi prošli ciprane na put do lige prvaka....a ovako je pitanje hoće li se uspjeti posložiti momčad i proći petrolulu koji nije neka super jaka ekipa, ali imaju momčad koja igra duže vrijeme skupa, a upravo to je ključni problem ovog novog dinama koji je doveo brdo kvalitetnih igrača, ali uopće nisu uigrani!
Na snimci se vidi da zna dati gol i lijevom i desnom nogom, ali Soudani i Fernandez su za dvije klase iznad njega. Tip igra krilo i nije klasična špica. Očito se sprema prodaja Soudanija...
Prije nego pocnete srati razmislite..Junior je došao u Dinamo da 6 mjeseci nije odigrao niti minute u Bayeru a glupo je uspoređivati Bayer i United..očekujem velike stvari od njega..a i vec je u 3 nastupa dao 2 gola za Čile,a za u-20 reprezentaciju je dao 14 golova u 10 nastupa..
crocro u danasnjem vrhunskom nogometu nije dovoljno imat pun stadion da bi zaradio(nazalost)...da je stadion pun na svakoj tekmi to nebi pokrilo placu jednog modrica
Prvo pravo pojačanje je dolazak Vukojevića, čovjeka koji će poginuti za Dinamo... Zadnja dva vezna, Ademi i Vukojević, to je strašna kombinacija. Vjerojatno će i obrani sada biti puno lakše....
ma bila bi ovo dobra vijest, ovaj decko sigurno vrijedi (ferguson nije dovodil igrace bez veze, on je bil veliki znalac, a i nije bitno sta decko nije zaigral sluzbenu za manu, nije se ni fernandes naigral u bundesligi pa je pokazal da je vrhunska klasa debelo iznad hnl-a ), a i dolazak vukojevica bi bio odlicna vijest jer ogi ima i iskustvo i jos je dobar - medjutim tu je ogroman problem: dinamu nasusno treba trener, strucnjak na klupi, covjek koji ce sve to sta se natrpalo u svlacionicu povezat u suvislu ekipu - ovo je kao da das kljuceve skupog automobila sa nerazradjeniim motorom u ruke petogodisnjem djetetu i najavis da ides na osvajanje utke 24 sata le mansa - ponosni tatek (zdravko) gleda kak njegov autek krivuda sporednim stazama u rukama neuka djeteta koje nemre nogama do pedala, ali umjesto da dovede pravog vozaca stalno frizira motor, kao da ce to pomoci - k tome, za sve je ovo debelo prekasno jer na zalost trenutno i da imamo pravog trenera, ne bi sve ovo poslagal u pravu ekipu za ovak kratko vrijeme - kad citam izjave mladjeg mamica koji "tuguje" sa ostatkom ekipe zbog ispadanje umjesto da i sebe i njih presamara i natjera da opravdaju svoje place, onda je jasno o kakvom je amaterizmu rijec…vidjet cemo kak ce to ispast, neke su puno vece ekipe imale daleko skuplje i daleko bolje zvijezde u timu a na klupi nedoraslog trenera i na kraju dozivjele totalni fijasko i bivale ponizene od daleko slabijih ali strucno vodjenih i uigranih ekipa - stalno se pise o toj uigranosti, ali glavno je pitanje ko ce to u dinamu uigrat ekipu? 11 novih igraca, od kojih nekolko stvarno vrijednih (ne samo po lovi), a imamo manje sanse za igrat europu nego ostala 3 nasa predstavnika…nego se mora strepit i protiv osijeka - wtf?
on bi čak i mogao bit pojačanje, al vidjet ćemo.
Da, može pomoći Dinamu, ali on je jedan od igrača na proputovanju. To znači da ako uspije postati dobar nogometaš, Dinamo će mu biti odskočna daska za novi i veći klub. Tako su odlazili svi, pa će i on ako postane dobar igrač. A Dinamo će kao i do sada pokazati da će i dalje živjeti od prodaje igrača. Dinamo nije keipa koja će koncentrirati klasne igrače i plaćati ih dovoljno da ostanu, jer to nije u mogućnosti, ali im može kratkoročno držati i ako se istaknu za veći novac prodati. Zato Dinamo ne može igrati ligu prvaka. Da je Dinamo zadržao sve svoje klasne igrače koji su za dobre novce prodani, Dinamo ne samo da bi se izborio za ligu prvaka, već je mogao biti stalan član lige prvaka i kasnije zapaženo igrati u europskoj ligi. Ali Dinamo ne može držati igrače koji žele dalje i veće zarade u bogatijim klubovima, a Dinamo za držanje igrača višeg ranga nije dovoljno bogat klub. On je sposoban samo imati igrače na proputovanju. Kada Dinamo bude imao cilj postati ozbiljan europski klub, onda neće prodavati dobre igrače, već će ih zadržavati i stalnu kopovati još bolje. Zašto to Dinamo ne može učiniti? Zato što ima prazan stadion i nema novca od ulaznica. Dinamo je na svojim utakmicama u Maksimiru često imao po 20.000, 30.000 ili više gledatelja, a sada se to svodi na 2000 ili 3000 najvjernijih navijača. Prema tome podržavam pojačanja, ali ona će tek djelomice neutralizirati neznanje sadašnjeg trenera i žalosno je što se klub mora pojačavati na račun nesposobnosti trenera. Dinamo mora imati i trenera znalca, a ne slučajnog trenera "brata". Zato vam garantiram kao što sam to godinama unazad isticao, da Dinamo nikada neće biti ozbiljan sudionik lige prvaka i teško će uspjevati čak i u europskoj ligi. Želim Dinamu veliki iskorak i napredak ako je to moguće.
mogu nabaviti prvu postavu Barcelone, ali ona će igrati loše jer ju vode braceki.
Panika je, pa gazda braceku kupuje igrače kako bi barem prošao u EL.
evo sad mozemo sastavit 3 prve ekipe od kojih svaka moze s lakocom osvojit hnl i plasirat se bar u euroligu, samo im treba stavit na klupu 3 prava trenera. medjutim sa svim tim internacionalnim "cudima" u svlacionici, dinamo nema ni igru ni ekipu nego jedva prodje osijek, a rumune da nitii ne spominjemo. i vrapci vide koja je najslabija karika dinama - bilo bu zanimljivo vidjet kak ce se to rasplest, ali nisam neki optimist.
vratite nam vidu legendu pod hitno!
Dinamo treba dobar golman i napadač poput Manđukiča.
To je prava senzacija: Napadač Manchestera koji za United NIJE ODIGRAO niti jednu utakmicu, ali ga "rentaju" po EU periferijama da sakupe lovu i pokriju promašenu investiciju. Ma bravo !!! I onda to Majminjovi novinari i urednici plasiraju glupom narodu kao senzaciju. Ma nema više kupoprodajne transakcije Dinama koja bi mogla biti senzacija. Postoje samo nove bedastoće. Toliko bedaste da mi skoro Ogi Vukojević zvuči kao senzacija, a biti će najboja Dinamova akvizicija u zadnjih 5 godina. Sve ostalo je bio šrot. valjalo je samo ono što su prodali.
Super, s njim je koliko ? 8 napadača ? Isto toliko veznih, od toga s Ognjenom 5 -6 defenzivnih ! Ima sad i cca 6 stopera ! Krila !? Nema. Nije bitno. Može se i bez njih. Totalno se izgubioio kompas. PS svaki ozbiljan klub koji drži do sebe uzima igrače u zadnji čas ili još bolje nakon utakmice sezone. Svaka vam čast !
imali smo jos boljeg napadaca pa smo ga dali rijeci…s druge strane, kad ce se dovest trener, jer ova ekipa, kolko got da se kupi novih igraca, ne moze igrat bez trenera - i kao trece, jos uvijek nemamo bekove, pogotovo lijevog, a obrana je najgori dio ekipe…sve u svemu, ovo izgleda ko potez ocajnika, trpanje svlacionice sa svime sta zvuci pompozno (makar ovaj decko nije odigral jos niti jednu sluzbenu tekmu za manu, ali mozda nije los, samo ne znam ko ce mu davat lopte jer nemamo pravog graditelja igre ko zna dat zadnji pas)…a mozda ovo znaci i da odlazi soudani - ko bi mogal znat kaj se mota po glavi mamicima, ali samo je vidljivo da ostale ekipe u hnl-u polaku rastu a kod dinama se ne vidi nikakav napredak nego je svaka tekma lutrija...
Crocro,ti izgleda neznas gdje zivis.Naravno da Dinamo ne moze zadrzati klasne igrace zauvijek,nego ih lijepo proda i tako si puni kasu.Hrvatska je siromasna zemlja pa ne moze imati klubove poput Reala,barcelone,Bayerna.to bi mogao shvatiti.
Ja mislim da kljuc uspjesnog dinamovog prolaska Rumuna lezi u dovodjenju oruzara, oliti ekonoma, iz Zimbabvea!
samo da nije ko Macado ili golman Eduardo!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
man utd dinamova filijala