Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 45
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SPREMAJU SE NOVE STVARI
Povratak na članak

Sad se vidi: Zvonimir Boban napravio je pravi posao! Jedan podatak govori sve o ovom Dinamu

Potezi koje su vukli plavi, prije svega Zvonimir Boban, sad dobivaju puno opravdanje. Dobar posao je napravljen i u zimskom prijelaznom roku kad su neki igrači otišli, kad se napravilo malo više mjesta u svlačionici, uz to su se ojačali dovođenjem Dominika Livakovića i danas je Dinamo za ostale naše klubove ipak stepenica više

Komentari 12

LU
Lukeruk
08:28 12.03.2026.

Zajeca je teško nadmašit u gemištima

VL
Avatar Scopus
Scopus
08:12 12.03.2026.

Zašto autor nije rekao da je Dinamo prošle godine bio potpuno ravnopravan u utakmicama Lige prvaka protiv klubova iz liga petice, nasuprot potpune podređenosti ove godine u Europskoj ligi protiv klubova lige petice? Zar je Dinamo spao da su muu hrvatski klubovi referenta vrijednost protiv kojih je godinama osvaja prvenstvo još u jesen?

VL
SI
Sivooki
07:45 12.03.2026.

Ajme.... Rasprodaš pa vraćaš, izvan HNL te napucava Genk...

VL
CR
crocro
07:17 12.03.2026.

Još samo treba adekvatan trener koji će Dinamo pretvoriti u napadački stroj koji napada od prve do posljednje minute utakmice> Dinamo se puno puta osvetilo kada je napadanjem postizao golove a onda kalkulatorskim potezom zaustavio napade i posvetio se obrani pa primio golove. Posljedica dominacije Dinama u HNL-u nije znanje trenera već iskristaliziranoj jezgri igrača koja je prosijavanjem ostala na okupu. Lako se osjećati trenerom kada imaš dobre igrače. Ali Kovačević je puno puta s dobrim igračima griješio u taktici kao i konkretnim odabirom igrača. Točno je da ne možemo biti svi treneri, trener je jedan i on nikoga ne može slušati, ali ovaj bljesak Dinama zasluga je igrača. Još samo nedostaje kvalitetan, napadačkom stilu, orijentiran trener. Po napadačkom stilu igre Dinamo treba biti zapamćen i prepoznatljiv.

VL
CR
Cropatria
08:04 12.03.2026.

..."danas je Dinamo za ostale naše klubove ipak stepenica više"... moras biti retardiran pa takvo sto napisati..! Dinamo je oduvijek.., ajde dobro, zadnjih 20ak godina, ne jedna nego nekoliko stepenica vise..! To sto su DTSM / Sheratonski bejzbol demokrati i Mozemo proljecari doveli Zajeca i Bobana koji su unatrag dvije godine s.ebali klub, ne znaci da Dinamo nema dugu i slavnu povijest..!!!

VL
Avatar mladen111
mladen111
07:52 12.03.2026.

Pravi znalci su odmah vidjeli i shvatili da su Boban i Dinamo na pravom putu. S vremenom će to biti sve bolje. Naravno, u Europi će uvijek biti minus nedostatak broj jakih utakmica jer najjači protivnici svaki tjedan igraju protiv (puno) jačih protivnika. A bez jakih utakmica i protivnika teško se može adekvatno napredovati

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.