Rutinska pobjeda Paris Saint-Germaina

31. listopada 2020. u 23:25 0 komentara 215 prikaza
Kylian Mbappe

U 9. kolu nogometnog prvenstva Francuske Paris Saint-Germain je u subotu, i bez ozlijeđenog Neymara, rutinski u gostima svladao Nantes sa 3-0 pogocima Andera Herrere (47), Kyliana Mbappéa (65-pen) i Pabla Sarabije (88).

Nantes je mogao ublažiti poraz, ali u 69. minuti veznjak Kader Bamba nije iskoristio penal.

EHF Euro, Makedonija - Spanjolska LEGENDARNI RUKOMETAŠ Njemu nema kraja! Utrpao je 10 komada s 40 na leđima

Prije toga Rennes je kod kuće dobio Brest sa 2-1, te je na trećem mjestu prvenstvene ljestvice sa 18 bodova, koliko ima i drugoplasirani Lille s utakmicom manje, dok vodeći PSG ima 21 bod.

Svi pogoci pali su u razmaku od 13 minuta drugog poluvremena. Gosti su poveli preko Francka Honorata (57), a preokret i pobjedu Rennesu donijeli su Damien Da Silva (66) i Nayef Aguerd (70).

Zagreb: Ministar Božinović najavio donošenje najstrožih mjera u drugom valu koronavirusa
NOVE RESTRIKCIJE
Hrvatska od vikenda pod strožim mjerama: Aktivira se i Arena Zagreb za lakše bolesnike