Roma usred Torina očitala lekciju Juventusu, Kalinić zabio prekrasan gol

01. kolovoza 2020. u 23:26 1 komentara 1760 prikaza
Nikola Kalinić
Pogledajte galeriju 1/2

Nogometaši Rome svladali su u Torinu Juventus s 3:1, a jedan od pogodaka za goste zabio je i Nikola Kalinić. Hrvatski je napadač zatresao mrežu s otprilike petnaest metara nakon kornera, i to krasnim silovitim udarcem pored šume tijela.

Rijeka - Lokomotiva HRVATSKI KUP Rijeku i drugu sezonu zaredom obasjalo Rabuzinovo sunce!

Juventus je poveo u petoj minuti pogotkom Higuaina, no upravo je Kalinić najavio preokret u 23 minuti. Nakon njega je dva puta vrata Juvea pogađao Diego Perotti (44. i 52.), pa je Roma zaključila sezonu na petom mjestu.

Mateo Kovačić FA kup Arsenal osvojio svoj 14. FA kup na krilima Aubameyanga, ali i skandaloznog isključenja Kovačića

Izdvojimo da je u subotu odličan bio i Milan, da je s 3:0 pobijedio Cagliari kod kuće, ali bez pomoći suspendiranog Ante Rebića. Jedan je od pogodaka zabio i neuništivi Zlatan Ibrahimović.

Tragedija u Jelenju
velika tragedija
Mještani Jelenja u kojem je poginuo Dorian tvrde: Sajla je u šumi već dugo, ali nikad prije u razini glave
Preduvjet za ostvarivanje koncepta pametnog grada
  • drazen.muhvic:

Očitala im lekciju??? OK, Juve prvak, Roma peta (to se znalo i prije ove utakmice). Tekma za Juventus nebitna, Rimljani napaljeni. Da , baš lekcija...