'Rijeku volim i dao sam joj sve. Dva put su me strašno izviždali, a koliko ih je samo otišlo u Dinamo?'
'Lijepo je vidjeti toliko navijača, a to slavlje na autocesti bilo je spontano. Istina, ja bih volio vidjeti još više navijača, ne mislim samo na BBB, nego na sve navijače jer Dinamo to zaslužuje'
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0