Slaven Belupo - Rijeka
1/9
20.11.2016.
u 18:51

Slaven Belupo danas se odlično postavio i u prvom poluvremenu nu bio bolja momčad. Gosti u nastavku nije uspjeli stvoriti pravu priliku pa je na kraju završilo podjelom bodova.

Rijeka je danas mogla otići na plus osam ispred Dinama, no kiksala je u Koprivnici. Momčad Matjaža Keka odigrala je samo 0:0 protiv Slaven Belupa u posljednjoj utakmici 16. kola HNL-a pa razlika između prva dva kluba ostaje šest bodova.

Zanimljivo da je to Riječanima bila sedma utakmica zaredom u kojoj nisu uspjeli slaviti u Koprivnici.

Rijeka je tako stigla do 42. boda, dok ih drugoplasirani Dinamo ima 36. Osijek se današnjom pobjedom vratio na treće mjesto s 33 boda, dva više od Hajduka.