Objavljeno vijesti danas: 74
Europska liga
Povratak na članak

Rijeka ispustila dva gola prednosti i ostala bez proljeća u Europi

Utakmica 5. kola Europske lige AEK-a i Rijeke završila je 2:2, nakon što je hrvatska momčad samo nekoliko sekundi prije kraja prvog poluvremena vodila s 2:0

22:21 23.11.2017.

Nema tu kvaliteta i tu je sva istina. Kada primis gol u sudackoj nadoknadi prvog poluvremena, onda je to psiholoski kao da si primio 2 komada. Takve stvari si ozbiljna ekipa ne smije dopustiti.

22:51 23.11.2017.

Hodaju po terenu kao poplaseno stado ovaca.

VL
PI
pinkec
21:17 23.11.2017.

Tomislava Dasovića za precednika HNS-a! A ako to ne može, onda bar za blagajnika!

VL
JU
juma
21:31 23.11.2017.

Rijeka bi trebala prestati promasivati, ukoliko nece da im se to osveti.

VL
OR
OrasjeHVO106
23:59 23.11.2017.

Skuzio sam da na pocetku uvijek igraje dobro a na kraju nedostaje kondicije. Tako je bilo i sa Olympiacosom, dodatno Zuta dobio drugi zuti ^^.

22:47 23.11.2017.

Niti kvalitete i onda još naivno do boli, to je HNL !

VL
BO
bozzika
23:00 23.11.2017.

nemogu vjerovat,keka kao trenera iznimno poštujem al mi nije jasno da mora ali baš mora ići na pobjedu i on zadnjih deset minuta mijenja napadača za napadača,ma brate mili sve u napada,pogotovo od 87,svi bi mi bili u napadu al ne on se brani da bi uzeo neku paru za nerjeseno,nabijem vas sve sa tom mamićevskom politikom po....t ću se za bilo koji dinar,a pogledajte komšije,do prije godinu su naši klubovi za dvije klase bili bolji od njihovih a sada oni već imaju dva kluba u Europi koji će prezimiti a mi ostali na onome da to ganjamo a zašto zato što je našima puno slađa bilo kakva milostinja u đepu koju mogu ukrasti nego rizik da se narod razveseli.Nama treba jedan kim Jong Una da ovakve streljački pa da se provodimo.

VL
Avatar Oneill
Oneill
23:20 23.11.2017.

Rijeka nije top tim nemaju pobjedu već kad je imaju u našoj ligii i u Euroligi.

VL
Avatar comparator
comparator
23:10 23.11.2017.

Rijeci fali peta brzina i desetak konja.

VL
ZG
ZGexil
23:14 23.11.2017.

sramotna predstava Rijeke u drugom poluvremenu. šteta. u prvom su mogli voditi sa 4 razlike. neznaš tko od ova dva kluba igra nesposobniji i destruktivniji nogač. grci u prvom a Rijeka u drugom poluvremenu.