Rezultat utakmice BiH – Katar mogao bi nam otvoriti vrata osmine finala: Evo za što Hrvatska navija
Što BiH slabije završi svoju skupinu, to su veći izgledi da Hrvatska izbori nastavak natjecanja kao jedna od najboljih trećeplasiranih reprezentacija
Komentari 26
Hrvatska 15., Panama 40., Gana 65. na trenutnoj FIFA ljestvici. Gazimo i Panamu i Ganu ko plitke potoke, baš nas briga za rezultat BiH s Katarom.
Ako smo spali da nas spasava remi BiH, onda smo dotakli dno i bolje se vratit doma Ovo je jadno kalkuliranje. Moramo osvojit bar cetiri boda i cekati sta ce biti dalje.
Tko kalkulira ukalkuliraju ga. Hrvatska je nigometna sila i tako treba i igrati.
Kao da iduce dvije tekme igramo protiv Njemacke i Argentine pa ako izgubimo ovo su kalkulacije..!!? Pa sto je s vama.? Igramo protiv Paname i Gane, kakve kalkulacije !!!
Tako glup clanak..Cuj u cetvrt finalu protiv slabijih reprezentacija a da prodjemo prvo prije toga Portugal pa onda Spanjolsku.
Kakvo je ovo kalkuliranje? Panamu moramo dobiti a sa Ganom makar do boda. Mada kako stvari stoje obe momcadi su jake i Panama igra skoro pa kao doma. Biti ce jako tesko a ove slabije i egzoticne repke nam nikako ne odgovaraju.
kakve kalulacije… ako ne mozemo fobiti panamu i ganu nemamo sta traziti dalje
Ovo je kao vaginalna manipulacija
A kaj ti slušaš glazbeniče?
Ako se ne plasiramo među prva dva, nus.o ni zaslužili ići dalje, bosanci samo nek ideju napred i nek se plasiraju
Engleska igra nerješeno sa Ganom, mi dobijemo obe i sa boljom gol razlikom idemo s prvog mjesta na neku “lijevu” trećeplasiranu…i eto nas u 4finalu! 😎
Samo bolesan ili zlonamjeran um moze zakljuciti da je za RH nepovoljan uspjeh BIH repke, dok je barem desetak nacija u slicnom ili gorem polozaju od BIH. Jasno je ko dan da popi.ulja zali zabiti politicki klin izmedju dviju susjednih zemalja.
Sjecete razanj a zec u sumi.U kakvoj su nam formi stozerni igraci daj Boze da pobijedimo i Panamu.Nema lose reprezentacije netreba potcjenjivat nikoga,ali ako Modric i Gvardiol i komplet odbrana odigra kao protiv Engleske e onda nek nam se svi sveci smiluju
Halo, mi smo dali dva gola Englezima i igramo još dvije utakmice protiv slabijih momčadi. 6 punata je sasvim dovoljno za 1/16 finala.
Ja mislim da mi nemamo problema ako je Gospa uz nas.Bog i Hrvati nam daju još mali poguranac i ne gine nam šećer na kraju Mesija Thompson...Mislim da uz takvu podršku Panamu, Ganu i Bih pregazimo ko plitak potok...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Moramo bobjediti i Panamu i Ganu, računica je jasna, nikakvo filzofiranje