Mario Mandžukić nije konkurirao za sastav Milana zbog ozljede
28. veljače 2021. u 22:40 0 komentara 2164 prikaza
Serie A - AS Roma v AC Milan
Pogledajte galeriju 1/5

Nogometaši Milana svladali su u derbiju 24. kola Romu na gostovanju s 2:1, a pobjednički pogodak u 58. minuti zabio je Ante Rebić.

Hrvatski nogometaš prihvatio je proigravanje suigrača Alexisa Saelemaekersa, okrenuo svoga čuvara Gianlucu Mancinija, pa zatim krasno iskosa ljevicom pogodio suprotni kut.

KOMENTATOR UTAKMICE Blažička zasmetalo što neki sada govore o Bandiću, evo što im je poručio u prijenosu

Gosti iz Milana poveli su u pred sam kraj prvoga dijela, kada je Franck Kessie realizirao najstrožu kaznu. Roma je uzvratila u 50. minuti, a kao strijelac se iskazao Jordan Veretout.

Zagreb: GNK Dinamo protiv NK Slaven Belupo u 23. kolu Prve HNL PRVA HNL Mamić pogodio sa zamjenama u nastavku, Dinamo ponovo izbio na vrh ljestvice

Nakon pogotka Rebića rezultat se više nije mijenjao, a Milan se zahvaljujući toj pobjedi vodećem Interu približio na četiri boda. Inter ih ima 56, a trećeplasirani Juventus 46 uz utakmicu manje. Četvrtoplasirana Atalanta također ima 46 bodova.

Mario Mandžukić nije konkurirao za sastav Milana zbog ozljede.

Šibenik: Ispred nekih trgovina već se stvaraju gužve
RAZLIČIT STANDARD ŽIVOTA
Vratio se iz Irske i razočarao: ‘Neki su proizvodi u Hrvatskoj luksuz i dvostruko skuplji nego u Dublinu'