Odlično su prošla i oba londonska kluba, Chelsea i Arsenal, a jako zadovoljna može biti i Valencia
11. travnja 2019. u 22:58 2 komentara 1742 prikaza
Ante Rebić
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Arsenala napravili su velik korak prema polufinalu Europske lige. U prvoj četvrtfinalnoj utakmici svladali su s 2:0 Napoli u Londonu, a prvi pogodak je postigao Aaron Ramsey nakon krasne momčadske akcije u 15. minuti.

'Balkanski klasik' Hrvatska 'otela' Orlovima bod usred Beograda, evo kako su na to reagirali srpski mediji

Deset minuta kasnije je prema golu udarac uputio Lucas Torreira, a lopta se nesretno obila od noge braniča Kalidoua Koulibalyja u mrežu talijanskog sastava.

Dobar je posao odradila i Benfica, koja je u Lisabonu s 4:2 pobijedila Eintracht iz Frankfurta. Njemački je klub već od dvadesete minute morao bez isključenog Obitea Evana N'Dicka, a prvo ime utakmice je bio taj silno hvaljeni mladić Joao Felix.

Postigao je hat-trick (21., 43. i 54. minuta), a jedan je pogodak za domaćina upisao i Ruben Dias (50.). Ipak, Eintracht je uspio ostati u igru zahvaljujući Luki Joviću (40.) i Goncalu Pacienciji (72.), a prvi prvom pogotku Eintrachta je Ante Rebić odigrao važnu ulogu.

Hrvatski reprezentativac je s lijeve strane ujurio u šesnaesterac, ali umjesto da sam okonča akciju, što je mogao, izabrao je sigurniju varijantu i u sredini poslužio Jovića. U igri se zadržao do 68. minute.

Kvalifikacije za EP Beogradski navijači provocirali skandiranjem Vukovar - Srbija!

Chelsea i Valencia su odradili golem posao na gostovanjima. Chelsea je s 1:0 porazio u Pragu Slaviju (Kovačić igrao do 68. minute), dok je u španjolskom okršaju Valencija svladala Villarreal 3:1. Zanimljivo, gosti s Mestalle su drugi i treći gol zabili u sudačkoj nadoknadi!

Workers in protective suits take part in the disinfection of Huanan seafood market, where the novel coronavirus is believed to have first surfaced, in Wuhan
GODINU DANA OD PANDEMIJE
Kineski mediji šokirali svijet: COVID-19 nije izbio u Wuhanu, imamo dokaze za to
ZŠEM
ZŠEM
Zbog ovih profesora gotovo svi studenti pronađu posao u prvoj godini dana nakon završetka studija
  • Fisherman:

rebic je bio dobar. pun žara i želje. šteta što nije dobivao baš dobre lopte i što im je danas obrana bila šuplja..