Real Sociedad u Rijeku stiže kao vodeća momčad prvenstva!

Real Sociedad je u šest utakmica u Primeri sakupio 11 bodova
19. listopada 2020. u 00:02 0 komentara 245 prikaza
Real Sociedad

U posljednjoj utakmici 6. kola španjolskog prvenstva Real Sociedad je kao gost svladao Betis sa 3:0 (1:0) i zasjeo na vrh ljestvice.

Aston Villa Premier liga Ma tko bi rekao: Aston Villa čekala 90 godina na ovakvo ostvarenje

Momčad iz San Sebastiana povela je u 43. minuti pogotkom Portua. Na 2:0 je povisio Oyarzabal iz kaznenog udarca u 74. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Januzaj u 89. minuti.

Baskijci su vrlo dobro započeli sezonu u domaćem prvenstvu, a u četvrtak Real Sociedad dolazi na Rujevicu, gdje će ih Rijeka ugostiti u prvom kolu skupine F Europske lige.

Jose Mourinho GRADSKI DERBI No way, Jose: Mourinho imao 3:0 do 82. minute i ispustio pobjedu!

Real Sociedad je u šest utakmica u Primeri sakupio 11 bodova, kao i Villarreal, ali baskijska momčad ima bolju gol-razliku. Iza vodećeg dvojca su Real Madrid, Getafe, Cadiz i Granada sa po 10 bodova, a Betis je sedmi sa devet.